Artdeco Beauty Box Duokazeta na dekoratívnu kozmetiku

Artdeco Beauty Box Duo kazeta na dekoratívnu kozmetiku
Artdeco Beauty Box Duo kazeta na dekoratívnu kozmetiku
5160

Kód: ART1645 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Pri nákupe nad 50 € si v košíku môžete vybrať až z 12 skvelých produktov.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis produktu Artdeco Beauty Box Duo

Produkt môže mať iné balenie ako to, ktoré je na obrázku!

Popis:
Exkluzívna kozmetická kazeta Beauty Box Duo od jedinečnej značky Artdeco vám umožní mať vašu obľúbenú dekoratívnu kozmetiku vždy po ruke! Do kazety Artdeco Beauty Box Duo sa zmestia dva očné tiene s aplikátorom alebo jeden krycí make-up. Voľba zostáva výhradne na Vás! Výnimočnosť kazety spočíva nielen v jej variabilite, ale tiež v jej špeciálnej magnetickej technológii, vďaka ktorej vám z nej nič nevypadne! Magnetický box naviac obsahuje aj zrkadielko, a tak je vhodný aj pre cestovanie. Náplne je nutné dokúpiť osobitne!

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.

Recenzie Artdeco Beauty Box Duo