ArtdecoBeauty Box Magnum magnetická kazeta na očné tiene, tvárenka a krycí krém

1×
Artdeco Beauty Box Magnum magnetická kazeta na očné tiene, tvárenka a krycí krém
Artdeco Beauty Box Magnum magnetická kazeta na očné tiene, tvárenka a krycí krém
Doprava zadarmo
Odporúčaná maloobchodná cena
15,00

Ušetríte 41%
5120
8,80

Na sklade | Kód: ART1654
1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 6. 12. 2021
Osobný odber
streda 8. 12. 2021

Popis:

Túžite mať svoju obľúbenú dekoratívnu kozmetiku vždy po ruke? Potom vyskúšajte úžasnú variabilitu magnetického boxu Artdeco Beauty Box Magnum, ktorý vám umožní vybrať si odtieň i typ dekoratívnej kozmetiky presne podľa vašich predstáv. Do magnetického boxu sa zmestí 12 očných tieňov alebo 9 očných tieňov a lícenka, ďalej 7 očných tieňov, lícenka a aplikátor a mnoho ďalších kombinácií. Obsah boxu drží pevne vďaka magnetom. Súčasťou kozmetickej kazety Artdeco Beauty Box Magnum je tiež zrkadlo, ktoré oceníte najmä na cestách. Jednotlivé náplne je nutné dokúpiť zvlášť!

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.