ArtdecoBeauty Box Quadrat magnetická kazeta na očné tiene, tvárenka a krycí krém

Artdeco Beauty Box Quadrat magnetická kazeta na očné tiene, tvárenka a krycí krém
Artdeco Beauty Box Quadrat magnetická kazeta na očné tiene, tvárenka a krycí krém
Doprava zadarmo
5130
11,80

Na sklade | Kód: ART2523
1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 6. 12. 2021
Osobný odber
streda 8. 12. 2021

Popis:
Luxusnú a veľmi praktickú kozmetickú kazetu Artdeco Beauty Box Quattro môžete ľubovoľne plniť dekoratívnou kozmetikou presne podľa vašich momentálnych požiadaviek! Vďaka špeciálnemu systému magnetov vám z kazety nič nevypadne! Magnetický box Artdeco Beauty Box Quattro vám ponúka veľkú variabilitu a možnosť kombinovania. Zmestia sa do neho 4 očné tiene s aplikátorom alebo 1 očný tieň a 1 lícenka alebo 2 korektory. Pri voľbe záleží len na vás! Kazeta v sebe navyše ukrýva praktické zrkadielko, vďaka čomu je vhodná aj na cestovanie. Jednotlivé náplne je nutné dokúpiť zvlášť!

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.