Artdeco Beauty Box Quattromagnetická kazeta na očné tiene, tvárenka a krycí krém

Artdeco Beauty Box Quattro magnetická kazeta na očné tiene, tvárenka a krycí krém
Artdeco Beauty Box Quattro magnetická kazeta na očné tiene, tvárenka a krycí krém
5140
9,90

Kód: ART1655 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra utorok 31. 3. 2020

Popis produktu Artdeco Beauty Box Quattro

Popis:
Luxusnú a veľmi praktickú kozmetickú kazetu Artdeco Beauty Box Quattro môžete ľubovoľne plniť dekoratívnou kozmetikou presne podľa vašich momentálnych požiadaviek! Vďaka špeciálnemu systému magnetov vám z kazety nič nevypadne! Magnetický box Artdeco Beauty Box Quattro vám ponúka veľkú variabilitu a možnosť kombinovania. Zmestia sa do neho 4 očné tiene s aplikátorom alebo 1 očný tieň a 1 lícenka alebo 2 korektory. Pri voľbe záleží len na vás! Kazeta v sebe navyše ukrýva praktické zrkadielko, vďaka čomu je vhodná aj na cestovanie. Jednotlivé náplne je nutné dokúpiť zvlášť!

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.

Recenzie Artdeco Beauty Box Quattro