Artdeco Beauty of Nature

perleťové očné tiene

Artdeco Beauty of Nature perleťové očné tiene
Artdeco Beauty of Nature perleťové očné tiene
Artdeco Beauty of Nature perleťové očné tiene
odtieň 23A Pearly Golden Dawn 0,8 g
4,20

Kód: ART3533 | Viac než 5 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
štvrtok 24. 1. 2019
Osobný odber
štvrtok 24. 1. 2019
Artdeco Beauty of Nature
odtieň 23A Pearly Golden Dawn 0,8 g | 4,20

Popis kozmetiky Artdeco Beauty of Nature

Perleťové očné tiene Artdeco Beauty of Nature s jemnými rozjasňujúcimi mikročiastočkami vám zaistia rozžiarený pohľad a dodajú vašim viečkam zamatovú farbu a prirodzený lesk.

Vlastnosti:

  • perfektne priľnú k očným viečkam a majú dlhotrvajúcu výdrž
  • bohatá pigmentácia tieňov zaisťuje intenzívne sýte farby
  • perleťová textúra vytvára jemný lesk a dodáva očiam jas
  • vďaka magnetickému dnu je možné tiene ukladať do paletky

Ako aplikovať:
Naneste pomocou malého štetca, penového aplikátora či prstov na očné viečka. Pre dosiahnutie intenzívnejšieho vzhľadu aplikujte namokro a štetec jemne navlhčite.

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.