Artdeco Roll it Disc Eyeliner

očná linka s otočným aplikačným diskom

4×
Artdeco Roll it Disc Eyeliner očná linka s otočným aplikačným diskom
Artdeco Roll it Disc Eyeliner očná linka s otočným aplikačným diskom
Artdeco Roll it Disc Eyeliner očná linka s otočným aplikačným diskom
odtieň Black
11,84

Kód: ART3531 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
streda 24. 4. 2019
Osobný odber
streda 24. 4. 2019
Artdeco Roll it Disc Eyeliner
odtieň Black | 11,84

Popis kozmetiky Artdeco Roll it Disc Eyeliner

Dosiahnite výrazný pohľad ľahko a rýchlo s očnými linkami Artdeco Beauty of Nature Roll it Disc. Inovatívny aplikátor v podobe malého otočného disku uľahčuje líčenie a zaisťuje dokonale presný výsledok.

Vlastnosti:

  • nanáša farbu rovnomerne a pri pohybe tvorí precíznu linku
  • na viečku rýchlo zasychajú a nerozmazávajú sa
  • sú intenzívne pigmentované a majú sýto čiernu matnú farbu
  • vhodné aj pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek

Ako aplikovať:
Priložte aplikačný disk k línii rias a plynulým pohybom pri otáčaní kolieska veďte linku pozdĺž oka. Postupujte od vnútorného kútika oka k vonkajšiemu. Pre efekt mačacích očí linku vo vonkajšom kútiku oka mierne pretiahnite smerom k spánkom.

Vlastnosti

Vodoodolné
nie

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.