Artdeco Crystal Garden

riasenka a očné linky s trblietkami

Artdeco Crystal Garden riasenka a očné linky s trblietkami
Artdeco Crystal Garden riasenka a očné linky s trblietkami
odtieň 56381.1 5 ml

Kód: ART3296 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Pri nákupe nad 80 € stačí v košíku zadať kód minus10sk a získate tak 10 % zľavu na celú objednávku. Zľava sa nevzťahuje na produkty v akcii a vo výpredaji.
Artdeco Crystal Garden
odtieň 56381.1 5 ml

Popis produktu Artdeco Crystal Garden

Očné linky Artdeco Crystal Garden podčiarknu a zvýraznia každé líčenie a zaistia vám zvodný pohľad.

Vlastnosti:

  • vykreslí presnú líniu
  • ľahko sa aplikuje – hodí sa aj pre začiatočníkov
  • ultra tenký aplikátor

Použitie:
Nakreslite jemným ťahom linku na viečko. Nechajte zaschnúť. Maskaru nanášajte jemnými ťahmi na riasy od korienkov až ku končekom. Pre väčšie zvýraznenie aplikujte viac vrstiev. Po každom použití starostlivo uzatvorte.

Vlastnosti

Farba
strieborná
Typ riasenky
ostatné
Vodoodolné
nie

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.