Artdeco Bronzing Powder Compact Fullbronzujúci púder

1×
Artdeco Bronzing Powder Compact Full bronzujúci púder
Artdeco Bronzing Powder Compact Full bronzujúci púder
odtieň 30 Terracotta 10 g
16,10

Kód: ART3120 | Na sklade
1
Zásielkovňa
štvrtok 9. 4. 2020

Popis produktu Artdeco Bronzing Powder Compact Full

Kompaktný bronzujúci púder Artdeco Hello Sunshine kombinuje tmavší a svetlejší farebný odtieň na docielenie skutočne prirodzeného opáleného vzhľadu pleti.

Vlastnosti:

  • zvýrazňuje kontúry tváre a vytvára efekt opálenia
  • vďaka hodvábnej vrstve perfektne splynie s pleťou
  • zaisťuje prirodzený, decentný vzhľad
  • balenie obsahuje praktické zrkadlo

Ako aplikovať:
Na zvýraznenie kontúr tváre naneste púder štetcom pod lícne kosti a po okraji čela a nosa. Pre opálený vzhľad zľahka poprášte celú tvár. Používať môže oba odtiene oddelene, alebo ich možno zmiešať dohromady na získanie unikátneho tónu.

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.

Recenzie Artdeco Bronzing Powder Compact Full