Artdeco Hypnotic Blossom

kajalová ceruzka na oči

Artdeco Hypnotic Blossom kajalová ceruzka na oči
Artdeco Hypnotic Blossom kajalová ceruzka na oči
Artdeco Hypnotic Blossom kajalová ceruzka na oči
odtieň 22.18 Bare 1,1 g
4,40

Kód: ART3343 | Viac než 5 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra pondelok 21. 1. 2019
Osobný odber
už zajtra pondelok 21. 1. 2019
Artdeco Hypnotic Blossom
odtieň 22.18 Bare 1,1 g | 4,40

Popis kozmetiky Artdeco Hypnotic Blossom

Kajalová ceruzka na oči Artdeco Hypnotic Blossom má obzvlášť mäkkú, gélovú textúru, a je preto ideálnou voľbou na líčenie, pokiaľ máte citlivé oči alebo nosíte kontaktné šošovky.

Vlastnosti:

  • nerozmazáva sa a má dlhotrvajúcu výdrž
  • priaznivo pôsobí proti starnutiu pleti
  • mäkký, ale presný hrot nedráždi oči a neťahá citlivú kožu očného okolia
  • krémová textúra sa ľahko nanáša a skvele priľne k viečku

Zloženie:

  • prírodné antioxidanty
  • neobsahuje konzervanty a minerálne oleje

Ako aplikovať:
Priložte hrot ceruzky k hornej línii rias a veďte linku od vnútorného kútika oka k vonkajšiemu. Pre romantický a intenzívny vzhľad očí nakreslite linku aj na spodnú líniu rias alebo spodnú vodnú linku oka.

Vlastnosti

Farba
béžová
Vodoodolné
nie

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.