Artdeco Hypnotic Blossom

očné tiene

2×
Artdeco Hypnotic Blossom očné tiene
Artdeco Hypnotic Blossom očné tiene
Artdeco Hypnotic Blossom očné tiene
odtieň 30.68 Pearly Cloud Dancer 0,8 g
4,30

Kód: ART3349 | Viac než 5 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra piatok 18. 1. 2019
Osobný odber
už zajtra piatok 18. 1. 2019
Artdeco Hypnotic Blossom
odtieň 30.68 Pearly Cloud Dancer 0,8 g | 4,30

Popis kozmetiky Artdeco Hypnotic Blossom

Staňte sa sama sebe vizážistkou. Očné tiene Artdeco Hypnotic Blossom predstavujú záruku profesionálnej kvality a neuveriteľných výsledkov.

Vlastnosti:

  • sú sýto pigmetované a minimum produktu tak vystačí na celé viečko
  • s ďalšími odtieňmi sa medzi sebou skvele rozmazávajú a miešajú
  • dlhotrvajúce zloženie zaisťuje bezchybný vzhľad po celý deň
  • hodvábne jemná textúra skvele priľne k očnému viečku
  • magnetický obal umožňuje umiestnenie do príslušnej paletky

Ako aplikovať:
Naneste pomocou malého štetca, penového aplikátora či prstov na očné viečka a rozotrite. Pre dosiahnutie intenzívnejšieho vzhľadu aplikátor navlhčite.

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.