Artdeco Hypnotic Blossom

štetec na aplikáciu očných tieňov

1×
Artdeco Hypnotic Blossom štetec na aplikáciu očných tieňov
Artdeco Hypnotic Blossom štetec na aplikáciu očných tieňov
Artdeco Hypnotic Blossom štetec na aplikáciu očných tieňov
štetec na aplikáciu očných tieňov
9,30

Kód: ART3357 | Viac než 5 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 21. 1. 2019
Osobný odber
pondelok 21. 1. 2019
Artdeco Hypnotic Blossom
štetec na aplikáciu očných tieňov | 9,30

Popis kozmetiky Artdeco Hypnotic Blossom

Štetec na aplikáciu očných tieňov Artdeco Hypnotic Blossom vám vďaka svojim jemným štetinám a mierne skosenému tvaru umožní vytvoriť dokonalé a profesionálne vyzerajúce očné líčenie.

Vlastnosti:

  • zaisťuje precíznu a pohodlnú aplikáciu očných tieňov
  • praktický skosený tvar sa hodí na nanesenie tieňov do ohybu aj na celé viečko
  • vďaka prírodným vláknam naberiete vždy optimálne množstvo produktu

Ako používať:
Pomocou štetca aplikujte očné tiene na viečka a rozotrite dostratena. Odporúčame štetec pravidelne čistiť z hygienických dôvodov a na zachovanie jeho dlhšej životnosti.

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.