Artdeco Angeled Eyeshadow Brush

štetec na aplikáciu očných tieňov

1×
Artdeco Angeled Eyeshadow Brush štetec na aplikáciu očných tieňov
štetec na aplikáciu očných tieňov
7,79

Kód: ART3357 | Viac než 5 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
piatok 24. 5. 2019
Osobný odber
piatok 24. 5. 2019
Artdeco Angeled Eyeshadow Brush
štetec na aplikáciu očných tieňov | 7,79

Popis kozmetiky Artdeco Angeled Eyeshadow Brush

Štetec na aplikáciu očných tieňov Artdeco Hypnotic Blossom vám vďaka svojim jemným štetinám a mierne skosenému tvaru umožní vytvoriť dokonalé a profesionálne vyzerajúce očné líčenie.

Vlastnosti:

  • zaisťuje precíznu a pohodlnú aplikáciu očných tieňov
  • praktický skosený tvar sa hodí na nanesenie tieňov do ohybu aj na celé viečko
  • vďaka prírodným vláknam naberiete vždy optimálne množstvo produktu

Ako používať:
Pomocou štetca aplikujte očné tiene na viečka a rozotrite dostratena. Odporúčame štetec pravidelne čistiť z hygienických dôvodov a na zachovanie jeho dlhšej životnosti.

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.