Artdeco Let's Talk About Brows

púder na obočie

Artdeco Let's Talk About Brows púder na obočie
Artdeco Let's Talk About Brows púder na obočie
Artdeco Let's Talk About Brows púder na obočie
odtieň 58281.1 Dark 1,2 g
11,90

Kód: ART3378 | 2 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra pondelok 21. 1. 2019
Osobný odber
už zajtra pondelok 21. 1. 2019
Artdeco Let's Talk About Brows
odtieň 58281.1 Dark 1,2 g | 11,90

Popis kozmetiky Artdeco Let's Talk About Brows

Ceruzka na obočie Artdeco Let's Talk About Brows Let's Talk About Brows vám pomôže vytvoriť dokonale tvarované a plné obočie.

Vlastnosti

Vodoodolné
nie

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.