Artdeco Long-Wear Lip Colordlhotrvajúci rúž

Artdeco Long-Wear Lip Color dlhotrvajúci rúž
Artdeco Long-Wear Lip Color dlhotrvajúci rúž
odtieň 18 Rich Carmine 3 g

Kód: ART3605 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis produktu Artdeco Long-Wear Lip Color
Vlastnosti

Dlhotrvajúci rúž Artdeco Long-Wear Lip Color dokonale zvýrazní vaše pery, dodá im perfektnú farbu a vydrží na nich celý deň aj večer.

Vlastnosti:

  • zvýrazňuje prirodzený tvar pier a dodáva im plnosť
  • udržuje pery hladké a hydratované a predchádza ich vysušovaniu
  • zasychá do zamatového finišu
  • má jemnú vanilkovú vôňu

Ako aplikovať:
Nanášajte rúž na pery priamo alebo štetčekom na líčenie pier. Pre lepší výsledok orámujte pery kontúrovacou ceruzkou.

Vlastnosti

Efekt
dlhotrvajúci

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.

Recenzie Artdeco Long-Wear Lip Color