Artdeco Majestic Beauty

očné tiene náhradná náplň

Artdeco Majestic Beauty očné tiene náhradná náplň
Artdeco Majestic Beauty očné tiene náhradná náplň
Artdeco Majestic Beauty očné tiene náhradná náplň
5,00
Zľava 16%
odtieň 30.508 Matt Ancient Iron 0,8 g
4,20

Kód: ART2824 | Viac než 5 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra piatok 25. 1. 2019
Osobný odber
už zajtra piatok 25. 1. 2019
Artdeco Majestic Beauty
odtieň 30.508 Matt Ancient Iron 0,8 g | 4,20

Popis kozmetiky Artdeco Majestic Beauty

Praktická náhradná náplň matných očných tieňov Artdeco Majestic Beauty sa hodí do každej magnetickej paletky, na cestovanie aj len tak do práce. Perfektné líčenie si tak môžete dopriať, nech ste kdekoľvek.

Vlastnosti:

  • majú hodvábne hladkú textúru a vysokú pigmentáciu
  • dokonale priľnú k viečku a vydržia celý deň
  • nezlievajú sa do vrások a nerozmazávajú sa
  • hodia sa do každej cestovnej taštičky

Ako aplikovať:
Naneste vybraný odtieň na očné viečko štetcom, prstom či hubkovým aplikátorom. Vytieňujte, kým nedosiahnete požadovaný výsledok.

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.