Artdeco Cuticle Remover Stick

tyčinka na odstránenie kutikuly

Artdeco Cuticle Remover Stick tyčinka na odstránenie kutikuly
4,5 ml
7,72

Kód: ART2307 | Viac než 5 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
štvrtok 23. 5. 2019
Osobný odber
štvrtok 23. 5. 2019
Artdeco Cuticle Remover Stick
4,5 ml | 7,72

Popis kozmetiky Artdeco Cuticle Remover Stick

Artdeco tyčinka na odstránenie nechtovej kutikuly účinne bojuje proti suchej, tvrdej a drsnej kožtičke okolo nechtov, uľahčuje jej šetrné odstránenie a zanecháva vaše ruky jemné a upravené.

Vlastnosti:

  • pomáha pri odstraňovaní suchej a stvrdnutej nechtovej kutikuly
  • jemne ruky ošetruje a ošetruje ich
  • slúži ako prevencia proti záderkom a drobným rankám

Ako aplikovať:
Prejdite tyčinkou po nechtovej kožtičke a nechajte tekutinu vsiaknuť počas 3 – 4 minút. Potom zmäknutú kožtičku jemne zatlačte druhým koncom tyčinky. Zvyšok prípravku umyte vodou.

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.