Artdeco Nail Care Sticks

tyčinka na odstránenie kutikuly

Artdeco Nail Care Sticks tyčinka na odstránenie kutikuly
Artdeco Nail Care Sticks tyčinka na odstránenie kutikuly
Artdeco Nail Care Sticks tyčinka na odstránenie kutikuly
4,5 ml
7,73

Kód: ART2307 | 2 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra piatok 25. 1. 2019
Osobný odber
už zajtra piatok 25. 1. 2019
Artdeco Nail Care Sticks
4,5 ml | 7,73

Popis kozmetiky Artdeco Nail Care Sticks

Artdeco tyčinka na odstránenie nechtovej kutikuly účinne bojuje proti suchej, tvrdej a drsnej kožtičke okolo nechtov, uľahčuje jej šetrné odstránenie a zanecháva vaše ruky jemné a upravené.

Vlastnosti:

  • pomáha pri odstraňovaní suchej a stvrdnutej nechtovej kutikuly
  • jemne ruky ošetruje a ošetruje ich
  • slúži ako prevencia proti záderkom a drobným rankám

Ako aplikovať:
Prejdite tyčinkou po nechtovej kožtičke a nechajte tekutinu vsiaknuť počas 3 – 4 minút. Potom zmäknutú kožtičku jemne zatlačte druhým koncom tyčinky. Zvyšok prípravku umyte vodou.

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.