Artdeco Perfect Mat Eyeliner Waterprooftekuté linky na oči s matným efektom

2×
Artdeco Perfect Mat Eyeliner Waterproof tekuté linky na oči s matným efektom
Artdeco Perfect Mat Eyeliner Waterproof tekuté linky na oči s matným efektom
odtieň 2602.71 Black 4,5 ml
12,60

Kód: ART3419 | Viac než 5 ks na sklade
1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 6. 4. 2020

Popis produktu Artdeco Perfect Mat Eyeliner Waterproof
Vlastnosti

Líčenie ako z filmového plátna? S tekutými očnými linkami Artdeco Take Me to L. A. zvýrazníte každý svoj look a ľahko dosiahnete dramatický vzhľad očí.

Vlastnosti:

  • má dlhotrvajúcu výdrž, nerozmazáva sa a neobtláča
  • sýto pigmentovaná čierna farba a trendy matný finiš
  • tenký precízny hrot zaručuje jednoduchú aplikáciu

Ako aplikovať:
Pomocou hrotu veďte tenkú linku po hornej línii rias tenkú linku od vnútorného kútika oka k vonkajšiemu. Pre efekt mačacích očí linku vo vonkajšom kútiku oka mierne pretiahnite smerom k spánkom.

Vlastnosti

Konzistencia
fluid
Efekt
vodoodolný, matný

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.

Recenzie Artdeco Perfect Mat Eyeliner Waterproof

tracking pixel