Artdeco Take Me to L.A.

tekuté linky na oči s matným efektom

1×
Artdeco Take Me to L.A. tekuté linky na oči s matným efektom
Artdeco Take Me to L.A. tekuté linky na oči s matným efektom
Artdeco Take Me to L.A. tekuté linky na oči s matným efektom
odtieň 2602.71 Black 4,5 ml
10,23

Kód: ART3419 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra piatok 18. 1. 2019
Osobný odber
už zajtra piatok 18. 1. 2019
Artdeco Take Me to L.A.
odtieň 2602.71 Black 4,5 ml | 10,23

Popis kozmetiky Artdeco Take Me to L.A.

Líčenie ako z filmového plátna? S tekutými očnými linkami Artdeco Take Me to L. A. zvýrazníte každý svoj look a ľahko dosiahnete dramatický vzhľad očí.

Vlastnosti:

  • má dlhotrvajúcu výdrž, nerozmazáva sa a neobtláča
  • sýto pigmentovaná čierna farba a trendy matný finiš
  • tenký precízny hrot zaručuje jednoduchú aplikáciu

Ako aplikovať:
Pomocou hrotu veďte tenkú linku po hornej línii rias tenkú linku od vnútorného kútika oka k vonkajšiemu. Pre efekt mačacích očí linku vo vonkajšom kútiku oka mierne pretiahnite smerom k spánkom.

Vlastnosti

Vodoodolné
vodeodolné

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.