Artdeco The Art of Beauty

očné tiene

Artdeco The Art of Beauty očné tiene
Artdeco The Art of Beauty očné tiene
Artdeco The Art of Beauty očné tiene
odtieň 363 Glam Silk Touch 0,8 g
4,20

Kód: ART3561 | Viac než 5 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 25. 2. 2019
Osobný odber
pondelok 25. 2. 2019
Artdeco The Art of Beauty
odtieň 363 Glam Silk Touch 0,8 g | 4,20

Popis kozmetiky Artdeco The Art of Beauty

Očné tiene Artdeco The Art of Beauty kombinujú krémovú textúru s vysoko pigmentovanou trblietavou farbou a pomáhajú vytvoriť profesionálne líčenie.

Vlastnosti:

  • nestierajú sa z očných viečok a nevpíjajú sa do liniek
  • vyznačujú sa dlhodobou farebnou stálosťou
  • perfektne priľnú k očným viečkam a neopadávajú
  • na bežné nosenie aj slávnostné udalosti

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.