Avène Skin Careupokojujúca a hydratačná maska

4×
Avène Skin Care upokojujúca a hydratačná maska
Avène Skin Care upokojujúca a hydratačná maska
50 ml

Kód: AVE0732 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Pri nákupe nad 50 € si v košíku môžete vybrať až z 12 skvelých produktov.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis produktu Avène Skin Care

Popis:
Avène Skin Care upokojujúca a hydratačná maska ​​je jedinečná svojou schopnosťou obnoviť kožnú bariéru a tým optimalizovať hydratáciu pleti. Vďaka obsahu kartamového oleja prináša pleti okamžitý pocit komfortu a pokožka získa hebký a mladistvý vzhľad. V Avène Skin Care upokojujúcej a hydratačnej maske je tiež obsiahnutá termálna voda, ktorá okrem iného zabezpečuje upokojenie podráždenej pokožky a zabraňuje pocitom pnutia.

Účinky:

  • upokojuje podráždenú pokožku
  • obnovuje kožnú bariéru
  • hydratuje horné vrstvy pleti
  • rozjasňuje a zjemňuje pleť

Zloženie:

  • termálna voda Avène
  • kartamový olej

Ako aplikovať:
Na tvár naneste dostatočne hrubú vrstvu masky. Nechajte ju 10 až 15 minút pôsobiť a zostávajúce množstvo otrite pomocou kozmetického odličovacieho tampónu.

Vlastnosti

Typ pleti
citlivá
Účinok
hydratácia, upokojenie
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke Avène

Značka Avène v sebe nesie silu termálnej vody, ktorá vzniká vnútri planéty Zem, kde získava svoju jedinečnú silu. Malá dedinka v horách na juhu Francúzska sa preslávila svojou termálnou vodou. Kúpele každý rok dokazujú laickej i odbornej verejnosti, že je možné termálnou vodou Avène odstraňovať problémy pri atopickej dermatitíde, lupienke alebo popáleninách. Kúpeľné procedúry pod dohľadom kožných lekárov tu absolvuje množstvo detských aj dospelých pacientov s kožnými problémami. Kombinácia kúpeľných procedúr a dermatokozmetických prípravkov značky Avène prináša obrovské zlepšenie všetkých symptómov. Účinky termálnej vody sú známe už od roku 1736. Viac ako 300 klinických štúdií potvrdzuje účinnosť termálnej vody Avène a prípravkov, ktoré ju obsahujú.
V roku 1975 získal kúpele lekárnik Pierre Fabre a začal oprašovať dávno zvädnutú známosť kúpeľov a slávneho prameňa Saint Odile. V roku 1990 bol uvedený na trh rad Eau Thermale Avène. K nárastu kapacity kúpeľov, ktoré riešia výlučne kožné ochorenie, došlo v roku 2005. Prísnosť, starostlivosť a vysoké štandardy na zaobchádzanie s termálnou vodou a dlhoročný výskum nových účinných látok radí značku Avène na popredné priečky rebríčka dermatokozmetiky. Vysoký výskyt kožných ochorení v priemyselne vyspelých štátoch potvrdzuje, že cielená, jemná, ale zároveň účinná špecifická starostlivosti je nevyhnutná. Zápalové prejavy prebiehajú aj v kožných ťažkostiach na prvý pohľad nepodobných, ako sú napr. lupienka a akné alebo hojenie rany a atopická dermatitída.
Dermatokozmetika Avène iste obsahuje prípravok proti vášmu problému. Ponúka najväčšie spektrum produktov pre všetky stupne citlivosti – ak je vaša pleť citlivá, precitlivená, intolerantná alebo alergická. Značka Avène ako jediná na svete ponúka sterilné produkty (rad pre intolerantnú pleť a Tolerance Extréme). Špeciálny aplikátor zabraňuje vniknutiu vzduchu a baktérií. Ich hlavnou prednosťou je neprítomnosť konzervačných látok, emulgátorov a parfumácie a minimálne množstvo starostlivo vybraných ingrediencií. Všetky vyššie zmienené špecifiká, ktoré zo značky Avène robia No. 1 vo Francúzsku a No. 2 v Európe (v predajoch v lekárňach) a umožňujú pacientom s kožnými patológiami používať príjemné produkty, ktoré je možné kombinovať s lokálnymi liečivami.

Recenzie Avène Skin Care