Avène Skin Carezmatňujúci pleťový fluid pre normálnu až zmiešanú pleť

3×
Avène Skin Care zmatňujúci pleťový fluid pre normálnu až zmiešanú pleť
Avène Skin Care zmatňujúci pleťový fluid pre normálnu až zmiešanú pleť
50 ml

Kód: AVE0832 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu Avène Skin Care
Vlastnosti

Popis:
Matujúci fluid od značky Avène je vhodný predovšetkým pre normálnu až zmiešanú pleť, ktorá má sklon mastiť sa. Avène Matujúci fluid pleť zmatnieva a navracia jej pocit okamžitého komfortu. Má ľahkú, sviežu a nemastnú textúru. Ľahko sa vstrebáva, nezanecháva mastný film a je rovnako vhodný ako podklad pod make-up. Fluid obsahuje aktívne hydratačné látky, dodávajúce pleti pružnosť. Ďalej termálna voda Avène, ktorá vyniká upokojujúcimi účinkami a pôsobí proti podráždeniu. Po použití Avène Matujúceho fluidu bude vaša pleť hebká a prežiarená na prvý pohľad.

Účinky:

  • dodávajú matnosť lesknúcej sa tvári
  • ľahko sa vstrebáva
  • dodáva pleti pružnosť

Zloženie:

  • kyselina glutamanová – redukuje produkciu mazu
  • absorpčné mikrokapsule – dodávajú matnosť lesknúcej sa tvári
  • termálna voda Avène – upokojuje a významne pôsobí proti podráždeniu

Typ pleti:
Vhodný pre normálnu až zmiešanú pleť vrátane pleti citlivej.

Ako aplikovať:
Aplikujte ráno a/alebo večer na pleť. Pomocou končekov prstov naneste krém rovnomerne od stredu tváre smerom do strán.

Vlastnosti

Konzistencia
fluid
Typ pleti
normálna, zmiešaná
Ochrana pred slnkom
bez SPF
Kedy používať
na deň aj noc, na noc, na deň

O značke Avène

Značka Avène v sebe nesie silu termálnej vody, ktorá vzniká vnútri planéty Zem, kde získava svoju jedinečnú silu. Malá dedinka v horách na juhu Francúzska sa preslávila svojou termálnou vodou. Kúpele každý rok dokazujú laickej i odbornej verejnosti, že je možné termálnou vodou Avène odstraňovať problémy pri atopickej dermatitíde, lupienke alebo popáleninách. Kúpeľné procedúry pod dohľadom kožných lekárov tu absolvuje množstvo detských aj dospelých pacientov s kožnými problémami. Kombinácia kúpeľných procedúr a dermatokozmetických prípravkov značky Avène prináša obrovské zlepšenie všetkých symptómov. Účinky termálnej vody sú známe už od roku 1736. Viac ako 300 klinických štúdií potvrdzuje účinnosť termálnej vody Avène a prípravkov, ktoré ju obsahujú.
V roku 1975 získal kúpele lekárnik Pierre Fabre a začal oprašovať dávno zvädnutú známosť kúpeľov a slávneho prameňa Saint Odile. V roku 1990 bol uvedený na trh rad Eau Thermale Avène. K nárastu kapacity kúpeľov, ktoré riešia výlučne kožné ochorenie, došlo v roku 2005. Prísnosť, starostlivosť a vysoké štandardy na zaobchádzanie s termálnou vodou a dlhoročný výskum nových účinných látok radí značku Avène na popredné priečky rebríčka dermatokozmetiky. Vysoký výskyt kožných ochorení v priemyselne vyspelých štátoch potvrdzuje, že cielená, jemná, ale zároveň účinná špecifická starostlivosti je nevyhnutná. Zápalové prejavy prebiehajú aj v kožných ťažkostiach na prvý pohľad nepodobných, ako sú napr. lupienka a akné alebo hojenie rany a atopická dermatitída.
Dermatokozmetika Avène iste obsahuje prípravok proti vášmu problému. Ponúka najväčšie spektrum produktov pre všetky stupne citlivosti – ak je vaša pleť citlivá, precitlivená, intolerantná alebo alergická. Značka Avène ako jediná na svete ponúka sterilné produkty (rad pre intolerantnú pleť a Tolerance Extréme). Špeciálny aplikátor zabraňuje vniknutiu vzduchu a baktérií. Ich hlavnou prednosťou je neprítomnosť konzervačných látok, emulgátorov a parfumácie a minimálne množstvo starostlivo vybraných ingrediencií. Všetky vyššie zmienené špecifiká, ktoré zo značky Avène robia No. 1 vo Francúzsku a No. 2 v Európe (v predajoch v lekárňach) a umožňujú pacientom s kožnými patológiami používať príjemné produkty, ktoré je možné kombinovať s lokálnymi liečivami.

Recenzie Avène Skin Care