Avène Sun Minéralochranný kompaktný make-up bez chemických filtrov SPF 50

1×
Avène Sun Minéral ochranný kompaktný make-up bez chemických filtrov SPF 50
Avène Sun Minéral ochranný kompaktný make-up bez chemických filtrov SPF 50
odtieň Honey 10 g

Kód: AVE0781 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu Avène Sun Minéral
Vlastnosti

Popis:
Avene Sun podkladový kompaktný make-up s medovým odtieňom  a veľmi vysokou ochranou SPF 50 je určený  pre intolerantnú pleť. Spomaľuje predčasné starnutie kože a zabraňuje nežiadúcim reakciám na slnko. So systémom minerálnych filtrov je zárukou dlhodobej a rovnomernej UVA a UVB ochrany. S inovatívnou ľahko aplikovateľnou formulou, ktorá vyhladzuje pleť. Hypoalergický, nekomedogénny.

Účinky:

  • zaručuje efektívnu, rovnomernú a nepretržitú ochranu pred UVA aj UVB žiarením
  • zabraňuje predčasnému starnutiu pleti
  • maskuje nedokonalosti a nerovnomernosti pleti

Zloženie:

  • Systém minerálnych filtrov - je zárukou dlhodobej a rovnomernej UVA a UVB ochrany
  • Termálna voda Avène – od roku 1736 sú známe liečebné účinky, pochádza zo zdroja rieky Orb, ktorá sa nachádza blízko juhofrancúzskej dediny Avène
  • Pre-tokoferol – fotostabilný prekurzor vitamínu E, antioxidant, ktorý chráni pred voľnými radikálmi.

Typ pleti:
Vhodný pre intolerantnú pleť.

Ako aplikovať:
Naneste rovnomerne na vyčistenú pleť pred vystavením sa slnečnému žiareniu. Postup opakujte podľa potreby, alebo v prípade, že dôjde k zotretiu, spoteniu, po kúpeli.

Vlastnosti

Typ pleti
citlivá
Konzistencia
kompaktný
Ochranný faktor
vysoká ochrana (SPF 30 – SPF 50)

O značke Avène

Značka Avène v sebe nesie silu termálnej vody, ktorá vzniká vnútri planéty Zem, kde získava svoju jedinečnú silu. Malá dedinka v horách na juhu Francúzska sa preslávila svojou termálnou vodou. Kúpele každý rok dokazujú laickej i odbornej verejnosti, že je možné termálnou vodou Avène odstraňovať problémy pri atopickej dermatitíde, lupienke alebo popáleninách. Kúpeľné procedúry pod dohľadom kožných lekárov tu absolvuje množstvo detských aj dospelých pacientov s kožnými problémami. Kombinácia kúpeľných procedúr a dermatokozmetických prípravkov značky Avène prináša obrovské zlepšenie všetkých symptómov. Účinky termálnej vody sú známe už od roku 1736. Viac ako 300 klinických štúdií potvrdzuje účinnosť termálnej vody Avène a prípravkov, ktoré ju obsahujú.
V roku 1975 získal kúpele lekárnik Pierre Fabre a začal oprašovať dávno zvädnutú známosť kúpeľov a slávneho prameňa Saint Odile. V roku 1990 bol uvedený na trh rad Eau Thermale Avène. K nárastu kapacity kúpeľov, ktoré riešia výlučne kožné ochorenie, došlo v roku 2005. Prísnosť, starostlivosť a vysoké štandardy na zaobchádzanie s termálnou vodou a dlhoročný výskum nových účinných látok radí značku Avène na popredné priečky rebríčka dermatokozmetiky. Vysoký výskyt kožných ochorení v priemyselne vyspelých štátoch potvrdzuje, že cielená, jemná, ale zároveň účinná špecifická starostlivosti je nevyhnutná. Zápalové prejavy prebiehajú aj v kožných ťažkostiach na prvý pohľad nepodobných, ako sú napr. lupienka a akné alebo hojenie rany a atopická dermatitída.
Dermatokozmetika Avène iste obsahuje prípravok proti vášmu problému. Ponúka najväčšie spektrum produktov pre všetky stupne citlivosti – ak je vaša pleť citlivá, precitlivená, intolerantná alebo alergická. Značka Avène ako jediná na svete ponúka sterilné produkty (rad pre intolerantnú pleť a Tolerance Extréme). Špeciálny aplikátor zabraňuje vniknutiu vzduchu a baktérií. Ich hlavnou prednosťou je neprítomnosť konzervačných látok, emulgátorov a parfumácie a minimálne množstvo starostlivo vybraných ingrediencií. Všetky vyššie zmienené špecifiká, ktoré zo značky Avène robia No. 1 vo Francúzsku a No. 2 v Európe (v predajoch v lekárňach) a umožňujú pacientom s kožnými patológiami používať príjemné produkty, ktoré je možné kombinovať s lokálnymi liečivami.

Recenzie Avène Sun Minéral