Avène Sun Minéralochranný kompaktný make-up bez chemických filtrov SPF 50

3×
Avène Sun Minéral ochranný kompaktný make-up bez chemických filtrov SPF 50
Avène Sun Minéral ochranný kompaktný make-up bez chemických filtrov SPF 50
Doprava zadarmo
odtieň Honey 10 g
19,15

Kód: AVE0781 | Na sklade
1
Darček pre vás
Využite dopravu zadarmo na všetky objednávky.
Večerné doručenie
už zajtra štvrtok 3. 12. 2020
Osobný odber
už zajtra štvrtok 3. 12. 2020

Popis produktu Avène Sun Minéral
Vlastnosti

Popis:
Avene Sun podkladový kompaktný make-up s medovým odtieňom  a veľmi vysokou ochranou SPF 50 je určený  pre intolerantnú pleť. Spomaľuje predčasné starnutie kože a zabraňuje nežiadúcim reakciám na slnko. So systémom minerálnych filtrov je zárukou dlhodobej a rovnomernej UVA a UVB ochrany. S inovatívnou ľahko aplikovateľnou formulou, ktorá vyhladzuje pleť. Hypoalergický, nekomedogénny.

Účinky:

  • zaručuje efektívnu, rovnomernú a nepretržitú ochranu pred UVA aj UVB žiarením
  • zabraňuje predčasnému starnutiu pleti
  • maskuje nedokonalosti a nerovnomernosti pleti

Zloženie:

  • Systém minerálnych filtrov - je zárukou dlhodobej a rovnomernej UVA a UVB ochrany
  • Termálna voda Avène – od roku 1736 sú známe liečebné účinky, pochádza zo zdroja rieky Orb, ktorá sa nachádza blízko juhofrancúzskej dediny Avène
  • Pre-tokoferol – fotostabilný prekurzor vitamínu E, antioxidant, ktorý chráni pred voľnými radikálmi.

Typ pleti:
Vhodný pre intolerantnú pleť.

Ako aplikovať:
Naneste rovnomerne na vyčistenú pleť pred vystavením sa slnečnému žiareniu. Postup opakujte podľa potreby, alebo v prípade, že dôjde k zotretiu, spoteniu, po kúpeli.

Vlastnosti

Konzistencia
kompaktný
Typ pleti
citlivá
Typ pokožky
citlivá
Ochranný faktor
vysoká ochrana (SPF 30 – SPF 50)

O značke Avène

p>Značka Avène v sebe nesie silu termálnej vody, ktorá vzniká vnútri planéty Zem, kde získava svoju jedinečnú silu. Malá dedinka v horách na juhu Francúzska sa preslávila svojou termálnou vodou. Kúpele každý rok dokazujú laickej i odbornej verejnosti, že je možné termálnou vodou Avène odstraňovať problémy pri atopickej dermatitíde, lupienke alebo popáleninách. Kúpeľné procedúry pod dohľadom kožných lekárov tu absolvuje množstvo detských aj dospelých pacientov s kožnými problémami. Kombinácia kúpeľných procedúr a dermatokozmetických prípravkov značky Avène prináša obrovské zlepšenie všetkých symptómov. Účinky termálnej vody sú známe už od roku 1736. Viac ako 300 klinických štúdií potvrdzuje účinnosť termálnej vody Avène a prípravkov, ktoré ju obsahujú.
V roku 1975 získal kúpele lekárnik Pierre Fabre a začal oprašovať dávno zvädnutú známosť kúpeľov a slávneho prameňa Saint Odile. V roku 1990 bol uvedený na trh rad Eau Thermale Avène. K nárastu kapacity kúpeľov, ktoré riešia výlučne kožné ochorenie, došlo v roku 2005. Prísnosť, starostlivosť a vysoké štandardy na zaobchádzanie s termálnou vodou a dlhoročný výskum nových účinných látok radí značku Avène na popredné priečky rebríčka dermatokozmetiky. Vysoký výskyt kožných ochorení v priemyselne vyspelých štátoch potvrdzuje, že cielená, jemná, ale zároveň účinná špecifická starostlivosti je nevyhnutná. Zápalové prejavy prebiehajú aj v kožných ťažkostiach na prvý pohľad nepodobných, ako sú napr. lupienka a akné alebo hojenie rany a atopická dermatitída.
Dermatokozmetika Avène iste obsahuje prípravok proti vášmu problému. Ponúka najväčšie spektrum produktov pre všetky stupne citlivosti – ak je vaša pleť citlivá, precitlivená, intolerantná alebo alergická. Značka Avène ako jediná na svete ponúka sterilné produkty (rad pre intolerantnú pleť a Tolerance Extréme). Špeciálny aplikátor zabraňuje vniknutiu vzduchu a baktérií. Ich hlavnou prednosťou je neprítomnosť konzervačných látok, emulgátorov a parfumácie a minimálne množstvo starostlivo vybraných ingrediencií. Všetky vyššie zmienené špecifiká, ktoré zo značky Avène robia No. 1 vo Francúzsku a No. 2 v Európe (v predajoch v lekárňach) a umožňujú pacientom s kožnými patológiami používať príjemné produkty, ktoré je možné kombinovať s lokálnymi liečivami.

Recenzie Avène Sun Minéral3