Avon Anew Reversalist

obnovujúci denný krém SPF 25

2×
Avon Anew Reversalist obnovujúci denný krém SPF 25
Avon Anew Reversalist obnovujúci denný krém SPF 25
Avon Anew Reversalist obnovujúci denný krém SPF 25
Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: AVO0165 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
streda 27. 3. 2019
Osobný odber
streda 27. 3. 2019
Avon Anew Reversalist
SPF 25 50 ml | 10,30

Popis kozmetiky Avon Anew Reversalist

Popis:
Avon Anew Reversalist Renewal Day Cream je denní obnovovací krém z kolekcie Anew Reversalist. Určený pre ženy vo veku okolo 35 rokov. Zahŕňa technológiu Activinol, ktorá podporuje tvorbu activinu, zabezpečujúceho obnovu pleti. Krém minimalizuje prejavy starnutia, znižuje výskyt tmavých škvŕn. Pleť je chránená aj pred nepriaznivým UV žiarením (SPF 25). Jedná sa o jemný krém, ktorý dokáže poskytnúť vašej pleti tú správnu starostlivosť. Výsledkom je rozžiarená pleť bez výrazných vrások.

Účinky:

  • obnovuje pleť
  • znižuje výskyt tmavých škvŕn
  • chráni pred nepriaznivým UV žiarením
  • redukuje prejavy starnutia

Zloženie:

  • technológia Activinol – podporuje tvorbu activinu, ktorý sa stará o obnovu pleti, minimalizuje prejavy starnutia, znižuje výskyt tmavých škvŕn

Typ pleti:
Vhodné pre všetky typy pleti.

Ako aplikovať:
Aplikujte jedenkrát denne. Každé ráno naneste na čistú a suchú pleť tváre a krku.

Vlastnosti

Konzistencia
krém
Podľa problému pleti
pigmentové škvrny a zjednotenie, vrásky a linky
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Vek
vrásky

O značke Avon

Avon parfémy a obľúbená Avon kozmetika – legenda medzi kozmetickými spoločnosťami. Avon je popredná celosvetová kozmetická spoločnosť. Patrí medzi najväčšie v oblasti priameho predaja – jej výrobky predáva vyše šesť miliónov nezávislých reprezentantov vo viac ako stovke krajín. Široká ponuka Avon zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť.
Na začiatku príbehu značky takej známej, že sa objavila napríklad aj v kultovom filme Tima Burtona Nožnicovoruký Edward, stojí obchodný cestujúci s knihami David McConnell. Ku koncu 19. storočia začal David ku knihám pridávať malý voňavý darček, a pretože čoskoro začal byť väčší záujem o jeho vône, než o knihy, založil vlastnú kozmetickú spoločnosť California Parfume Company.
Rad výrobkov pomenovaných podľa rodiska obľúbeného McConnellovho autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, ktorý bol uvedený na trh v roku 1929, sa stal taký populárny, že sa firma roku 1939 oficiálne premenovala na Avon Products Inc.
Myšlienkou hlavného spôsobu predaja výrobkov Avon je presvedčenie, s ktorým ako prvý prišiel práve David McConnell, že pre priamy predaj je najdôležitejší osobný kontakt. Prvou „Avon Lady“ bola pani P. F. E. Albee, ktorá sa tak stala jednou z prvých žien s príležitosťou nadobudnúť finančnú nezávislosť.
Dodnes Avon Cosmetics dodržiava svoj záväzok poskytovať ženám nielen možnosť neobmedzeného zárobku, ale tiež chrániť ich zdravie a brániť ich práva. Preto sa Avon intenzívne venuje charitatívnym projektom zameraným proti rakovine prsníka a domácemu násiliu. V rámci svojej spoločenskej uvedomelosti sa zameriava aj na ekológiu a obnovu dažďových pralesov a ako jedna z prvých významných kozmetických spoločností už pred viac ako 20 rokmi ukončil testovanie prípravkov na zvieratách.
Medzi najznámejšie značky spoločnosti AVON patrí ANEW, LUXE, Planet Spa, Naturals, Solutions, AVON Color, Skin-So-Soft alebo Advance Techniques. Široká ponuka dekoratívnej a pleťovej kozmetiky, vôní a ďalších produktov pre krásu a komfort je vyvíjaná v Centre výskumu a vývoja v štáte New York, ktorého zamestnanci sú odborníci na poli biochémie, mikrobiológie, toxikológie, dermatológie a klinického testovania.
Avon sa usiluje o to, aby bol život krajší. Vyberte si make-up, parfémy a najrôznejšiu kozmetiku Avon na notino.sk za skvelé ceny.