AvonCollections Caramapple toaletná voda pre ženy

2×
Avon Collections Caramapple toaletná voda pre ženy
Avon Collections Caramapple toaletná voda pre ženy
50 ml

Kód: AVO08690 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis Avon Collections Caramapple
Zloženie

Prežite rovnaké potešenie zmyslov, ako keď sa bosá prejdete po rozkvitnutej lúke, na ktorej sa trblieta ranná rosa. Toaletná voda pre ženy Avon Collections Caramapple s omamnou vôňou kvetov dokonale sadne každej romantickej duši.

  • sladká vôňa
  • ovocná vôňa
  • kvetinová vôňa
  • ocení ju žena s romantickou dušou
  • vôňa vhodná na každodenné nosenie
  • svieža vôňa, ideálna do teplého počasia

Zloženie

Zloženie
karamel, jablko, biela ľalia
Druh vône
ovocná, kvetinová

O značke Avon

Kozmetika Avon je dnes už vo svete krásy legendou. Značka, ktorá sa viac než 125 rokov zaujíma nielen o ženský pôvab, ale aj o ženy samotné, ponúka ošetrujúce prípravky, dekoratívnu kozmetiku aj parfémy Avon.

Na začiatku príbehu stál v roku 1886 obchodný predajca kníh David McConnell, ktorý ku každému nákupu pridával drobný voňavý darček. Jeho vône sa však čoskoro stali populárnejšie než samotné knihy, a tak sa rozhodol založiť si vlastnú kozmetickú spoločnosť. Stále však veril v dôležitosť osobného kontaktu. Tak vznikla myšlienka prvej Avon lady, ktorá navyše ženám so sebou priniesla aj príležitosť na finančnú nezávislosť. Neoddeliteľnou súčasťou osobného predaja sa tak stal aj Avon katalóg s ponukou kozmetiky.

Dnes je dostupná kozmetika Avon online, no i tak na svoje tradičné začiatky nezanevrela. Zvoľte si svoju cestu a vyskúšajte aj vy túto rokmi overenú značku. Pýši sa najmä pleťovou starostlivosťou Anew, vlasovými prípravkami Advance Techniques, exkluzívnou kolekciou Luxe, ošetrujúcimi produktmi Planet Spa alebo detským radom Avon Baby.

 

Recenzie Avon Collections Caramapple2