Avon Far Awaytelový sprej pre ženy

3×
Avon Far Away telový sprej pre ženy
Avon Far Away telový sprej pre ženy
75 ml

Kód: AVO0688 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis parfému Avon Far Away

Vášeň, ženskosť a temperament v jednej fľaštičke. To je dámsky telový sprej Avon Far Away , ktorý poteší zmysly neodolateľnou vôňou a dokonale vám prevonia pokožku.

  • orientálna vôňa
  • kvetinová vôňa
  • pre dynamické vodcovské osobnosti
  • vôňa vhodná na každodenné nosenie

O značke Avon

Kozmetika Avon je dnes už vo svete krásy legendou. Značka, ktorá sa viac než 125 rokov zaujíma nielen o ženský pôvab, ale aj o ženy samotné, ponúka ošetrujúce prípravky, dekoratívnu kozmetiku aj parfémy Avon.

Na začiatku príbehu stál v roku 1886 obchodný predajca kníh David McConnell, ktorý ku každému nákupu pridával drobný voňavý darček. Jeho vône sa však čoskoro stali populárnejšie než samotné knihy, a tak sa rozhodol založiť si vlastnú kozmetickú spoločnosť. Stále však veril v dôležitosť osobného kontaktu. Tak vznikla myšlienka prvej Avon lady, ktorá navyše ženám so sebou priniesla aj príležitosť na finančnú nezávislosť. Neoddeliteľnou súčasťou osobného predaja sa tak stal aj Avon katalóg s ponukou kozmetiky.

Dnes je dostupná kozmetika Avon online, no i tak na svoje tradičné začiatky nezanevrela. Zvoľte si svoju cestu a vyskúšajte aj vy túto rokmi overenú značku. Pýši sa najmä pleťovou starostlivosťou Anew, vlasovými prípravkami Advance Techniques, exkluzívnou kolekciou Luxe, ošetrujúcimi produktmi Planet Spa alebo detským radom Avon Baby.

 

Recenzie Avon Far Away