Avon Incandessence Limited Editionparfumovaná voda pre ženy

5×
Avon Incandessence Limited Edition parfumovaná voda pre ženy
Avon Incandessence Limited Edition parfumovaná voda pre ženy
30 ml

Kód: AVO0860 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Avon Incandessence Limited Edition
Zloženie

Avon Incandessence Limited Edition je výrazná kvetinová vôňa v novom, ešte príťažlivejšom kabáte. Tento parfém je sladko svieži a určený pre všetky ženy s mladistvým duchom. Jedná sa o ideálnu vôňu pre kvitnúce jarné dni, ale rozkošne sa rozvonia i v teplejších dňoch leta. Vôňi Incandessence Limited Edition dodáva neodolateľný kvetinový ráz najmä jej srdce. To je tvorené priamo záplavou úchvatných kvetinových tónov. Pozornosť upúta výrazná ľalia, výnimočná ruža a étericky krásna mimóza. Kvetinová kompozícia stojí na základoch tvorených esenciami dreva a mošusu. Tieto tóny dodávajú parfému mierne korenený, vrelý nádych.

Tento parfém tak v sebe snúbi klasickú a žiarivú krásu kvetov spoločne s kvapkou dráždivej príťažlivosti korenenej vône. Aj cez túto svoju hrejivú časť je však výsledná vôňa skôr svieža. Vystihuje atmosféru jari, kvetov v plnom rozpuku. A pre ženy, ktoré milujú dokonalé kvetinové arómy, je parfém Incandessence Limited Edition vhodný. Takéto ženy chcú vôňou podčiarknuť svoju prirodzenú krásu, svoju nežnú a romantickú časť. Parfém od značky Avon ocenia ženy milujúce farebnosť a žiarivú živosť jari a leta. Zároveň sa však chcú cítiť príjemne sviežo a ľahko. A to vďaka Incandessence Limited Edition môžu.


Rovnako ako iné parfémy Avon, je aj Incandessence Limited Edition vhodný na každodenné nosenie. Bude výborný ako doplnok pre každú minútu strávenú vonku prechádzkami v slnečnom počasí, jednoducho dokonalý spoločník pre voľný čas.

Zloženie

Zloženie
tulipán, drevo, orchidea, pivonka
Druh vône
ovocná, kvetinová

O značke Avon

Kozmetika Avon je dnes už vo svete krásy legendou. Značka, ktorá sa viac než 125 rokov zaujíma nielen o ženský pôvab, ale aj o ženy samotné, ponúka ošetrujúce prípravky, dekoratívnu kozmetiku aj parfémy Avon.

Na začiatku príbehu stál v roku 1886 obchodný predajca kníh David McConnell, ktorý ku každému nákupu pridával drobný voňavý darček. Jeho vône sa však čoskoro stali populárnejšie než samotné knihy, a tak sa rozhodol založiť si vlastnú kozmetickú spoločnosť. Stále však veril v dôležitosť osobného kontaktu. Tak vznikla myšlienka prvej Avon lady, ktorá navyše ženám so sebou priniesla aj príležitosť na finančnú nezávislosť. Neoddeliteľnou súčasťou osobného predaja sa tak stal aj Avon katalóg s ponukou kozmetiky.

Dnes je dostupná kozmetika Avon online, no i tak na svoje tradičné začiatky nezanevrela. Zvoľte si svoju cestu a vyskúšajte aj vy túto rokmi overenú značku. Pýši sa najmä pleťovou starostlivosťou Anew, vlasovými prípravkami Advance Techniques, exkluzívnou kolekciou Luxe, ošetrujúcimi produktmi Planet Spa alebo detským radom Avon Baby.

 

Recenzie Avon Incandessence Limited Edition