Avon Little Red Dressparfumovaná voda pre ženy

18×
Avon Little Red Dress parfumovaná voda pre ženy
Avon Little Red Dress parfumovaná voda pre ženy
50 ml

Kód: AVO0042 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Avon Little Red Dress
Zloženie

Avon Little Red Dress je nová dámska vôňa od Avonu, ktorá sa na trhu po prvýkrát objavila v roku 2011. Jedná sa o vášnivú a zmyselnú vôňu. Červená je dráždivá farba, ktorá nenechá nikoho v kľude. S touto farbou ste vždy stredom pozornosti. Práve touto výraznou farbou je inšpirovaná aj kompozícia tejto vône.

Nesie v sebe tóny a šťavnatú chuť červeného ovocia, predovšetkým malín. Upokojenie sviežemu ovocnému prúdu dodávajú mäkké, sofistikované kvetinové akordy jazmínu. Ten pravý šmrnc dodá santalové drevo, pižmo a jantár v základe parfému.

Zmes jedinečných ingrediencií smeruje vôňu do radu orientálno-kvetinových parfémov zvýrazňujúcich ženskosť. Táto parfémovaná voda je predurčená pre elegantné, očarujúce a moderné ženy. Oblečte si červené "koktejlky" s vôňou Avon Little Red Dress a vyrazte na party, na ktorej sa stanete stredom pozornosti všetkých mužov.

Zloženie

Hlava
citrusy, malina, slivka
Srdce
jazmín, ruža
Základ
ambra, pižmo, santalové drevo
Druh vône
kvetinová, orientálna

O značke Avon

Kozmetika Avon je dnes už vo svete krásy legendou. Značka, ktorá sa viac než 125 rokov zaujíma nielen o ženský pôvab, ale aj o ženy samotné, ponúka ošetrujúce prípravky, dekoratívnu kozmetiku aj parfémy Avon.

Na začiatku príbehu stál v roku 1886 obchodný predajca kníh David McConnell, ktorý ku každému nákupu pridával drobný voňavý darček. Jeho vône sa však čoskoro stali populárnejšie než samotné knihy, a tak sa rozhodol založiť si vlastnú kozmetickú spoločnosť. Stále však veril v dôležitosť osobného kontaktu. Tak vznikla myšlienka prvej Avon lady, ktorá navyše ženám so sebou priniesla aj príležitosť na finančnú nezávislosť. Neoddeliteľnou súčasťou osobného predaja sa tak stal aj Avon katalóg s ponukou kozmetiky.

Dnes je dostupná kozmetika Avon online, no i tak na svoje tradičné začiatky nezanevrela. Zvoľte si svoju cestu a vyskúšajte aj vy túto rokmi overenú značku. Pýši sa najmä pleťovou starostlivosťou Anew, vlasovými prípravkami Advance Techniques, exkluzívnou kolekciou Luxe, ošetrujúcimi produktmi Planet Spa alebo detským radom Avon Baby.

 

Recenzie Avon Little Red Dress

4.0
10
1
5
1
1
Zobraziť hodnotenie podľa vlastností
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem