Avon Little Red Dress

Parfumovaná voda pre ženy 50 ml

18×
Avon Little Red Dress Parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Avon Little Red Dress Parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Avon Little Red Dress Parfumovaná voda pre ženy 50 ml
50 ml

Kód: AVO0042 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až tovar naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Avon Little Red Dress
50 ml

Stráženie dostupnosti tovaru

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až tovar naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Popis parfému Avon Little Red Dress

Avon Little Red Dress je nová dámska vôňa od Avonu, ktorá sa na trhu po prvýkrát objavila v roku 2011. Jedná sa o vášnivú a zmyselnú vôňu. Červená je dráždivá farba, ktorá nenechá nikoho v kľude. S touto farbou ste vždy stredom pozornosti. Práve touto výraznou farbou je inšpirovaná aj kompozícia tejto vône.

Nesie v sebe tóny a šťavnatú chuť červeného ovocia, predovšetkým malín. Upokojenie sviežemu ovocnému prúdu dodávajú mäkké, sofistikované kvetinové akordy jazmínu. Ten pravý šmrnc dodá santalové drevo, pižmo a jantár v základe parfému.

Zmes jedinečných ingrediencií smeruje vôňu do radu orientálno-kvetinových parfémov zvýrazňujúcich ženskosť. Táto parfémovaná voda je predurčená pre elegantné, očarujúce a moderné ženy. Oblečte si červené "koktejlky" s vôňou Avon Little Red Dress a vyrazte na party, na ktorej sa stanete stredom pozornosti všetkých mužov.

Zloženie

Hlava
citrusy, malina, slivka
Srdce
jazmín, ruža
Základ
ambra, pižmo, santalové drevo
Druh vône
kvetinová, orientálna

O značke Avon

Avon parfémy a obľúbená Avon kozmetika – legenda medzi kozmetickými spoločnosťami. Avon je popredná celosvetová kozmetická spoločnosť. Patrí medzi najväčšie v oblasti priameho predaja – jej výrobky predáva vyše šesť miliónov nezávislých reprezentantov vo viac ako stovke krajín. Široká ponuka Avon zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť.
Na začiatku príbehu značky takej známej, že sa objavila napríklad aj v kultovom filme Tima Burtona Nožnicovoruký Edward, stojí obchodný cestujúci s knihami David McConnell. Ku koncu 19. storočia začal David ku knihám pridávať malý voňavý darček, a pretože čoskoro začal byť väčší záujem o jeho vône, než o knihy, založil vlastnú kozmetickú spoločnosť California Parfume Company.
Rad výrobkov pomenovaných podľa rodiska obľúbeného McConnellovho autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, ktorý bol uvedený na trh v roku 1929, sa stal taký populárny, že sa firma roku 1939 oficiálne premenovala na Avon Products Inc.
Myšlienkou hlavného spôsobu predaja výrobkov Avon je presvedčenie, s ktorým ako prvý prišiel práve David McConnell, že pre priamy predaj je najdôležitejší osobný kontakt. Prvou „Avon Lady“ bola pani P. F. E. Albee, ktorá sa tak stala jednou z prvých žien s príležitosťou nadobudnúť finančnú nezávislosť.
Dodnes Avon Cosmetics dodržiava svoj záväzok poskytovať ženám nielen možnosť neobmedzeného zárobku, ale tiež chrániť ich zdravie a brániť ich práva. Preto sa Avon intenzívne venuje charitatívnym projektom zameraným proti rakovine prsníka a domácemu násiliu. V rámci svojej spoločenskej uvedomelosti sa zameriava aj na ekológiu a obnovu dažďových pralesov a ako jedna z prvých významných kozmetických spoločností už pred viac ako 20 rokmi ukončil testovanie prípravkov na zvieratách.
Medzi najznámejšie značky spoločnosti AVON patrí ANEW, LUXE, Planet Spa, Naturals, Solutions, AVON Color, Skin-So-Soft alebo Advance Techniques. Široká ponuka dekoratívnej a pleťovej kozmetiky, vôní a ďalších produktov pre krásu a komfort je vyvíjaná v Centre výskumu a vývoja v štáte New York, ktorého zamestnanci sú odborníci na poli biochémie, mikrobiológie, toxikológie, dermatológie a klinického testovania.
Avon sa usiluje o to, aby bol život krajší. Vyberte si make-up, parfémy a najrôznejšiu kozmetiku Avon na notino.sk za skvelé ceny.  

Hodnotenie Avon Little Red Dress

Pridať novú recenziu

4.0
18 hodnotenie
10
1
5
1
1
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem