Avon Outspoken Intense by Fergie

Parfumovaná voda pre ženy 50 ml

Avon Outspoken Intense by Fergie Parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Avon Outspoken Intense by Fergie Parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Avon Outspoken Intense by Fergie Parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Parfumovaná voda pre ženy 50 ml

Kód: AVO0049 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až tovar naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Avon Outspoken Intense by Fergie
Parfumovaná voda pre ženy 50 ml

Stráženie dostupnosti tovaru

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až tovar naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Popis parfému Avon Outspoken Intense by Fergie

Avon Outspoken Intense by Fergie je zmyselný parfém pre ženy z dielne známej speváčky Fergie. V tomto umeleckom diele sa snúbi energia divokých kvetov a exotického ovocia.

Parfémy Avon sú známe neodolateľnými kombináciami kvalitných ingrediencií. Vôňa Outspoken Intense by Fergie nie je výnimkou. Ako prvá vás upúta iskrivá karambola, neskôr zmyselné černice. Srdce bije v rytme gardénie a pomarančovníka. Základ parfému je jemne drevitý s tónmi ambry a pižma. Vďaka tomuto spojeniu je parfém Avon vhodný na bežné nosenie a budete sa s ním cítiť neodolateľne zvodná. Outspoken Intense by Fergie je parfém, ktorý si zamiluje každá vášnivá žena, ktorá sa nebojí byť stredobodom pozornosti a užívať si život. Táto vôňa vystihuje autorku samotnú, je energická a intenzívna, rada sa predvádza a provokuje. Užite si aj vy pocit výnimočnosti a nechajte sa rozmaznávať parfémom Avon.

Zloženie

Hlava
černice, karambola, kumquat
Srdce
gardénia, kvet pomarančovníka, mučenka
Základ
ambra, céder, pižmo
Druh vône
kvetinová, ovocná

O značke Avon

Avon parfémy a obľúbená Avon kozmetika – legenda medzi kozmetickými spoločnosťami. Avon je popredná celosvetová kozmetická spoločnosť. Patrí medzi najväčšie v oblasti priameho predaja – jej výrobky predáva vyše šesť miliónov nezávislých reprezentantov vo viac ako stovke krajín. Široká ponuka Avon zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť.
Na začiatku príbehu značky takej známej, že sa objavila napríklad aj v kultovom filme Tima Burtona Nožnicovoruký Edward, stojí obchodný cestujúci s knihami David McConnell. Ku koncu 19. storočia začal David ku knihám pridávať malý voňavý darček, a pretože čoskoro začal byť väčší záujem o jeho vône, než o knihy, založil vlastnú kozmetickú spoločnosť California Parfume Company.
Rad výrobkov pomenovaných podľa rodiska obľúbeného McConnellovho autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, ktorý bol uvedený na trh v roku 1929, sa stal taký populárny, že sa firma roku 1939 oficiálne premenovala na Avon Products Inc.
Myšlienkou hlavného spôsobu predaja výrobkov Avon je presvedčenie, s ktorým ako prvý prišiel práve David McConnell, že pre priamy predaj je najdôležitejší osobný kontakt. Prvou „Avon Lady“ bola pani P. F. E. Albee, ktorá sa tak stala jednou z prvých žien s príležitosťou nadobudnúť finančnú nezávislosť.
Dodnes Avon Cosmetics dodržiava svoj záväzok poskytovať ženám nielen možnosť neobmedzeného zárobku, ale tiež chrániť ich zdravie a brániť ich práva. Preto sa Avon intenzívne venuje charitatívnym projektom zameraným proti rakovine prsníka a domácemu násiliu. V rámci svojej spoločenskej uvedomelosti sa zameriava aj na ekológiu a obnovu dažďových pralesov a ako jedna z prvých významných kozmetických spoločností už pred viac ako 20 rokmi ukončil testovanie prípravkov na zvieratách.
Medzi najznámejšie značky spoločnosti AVON patrí ANEW, LUXE, Planet Spa, Naturals, Solutions, AVON Color, Skin-So-Soft alebo Advance Techniques. Široká ponuka dekoratívnej a pleťovej kozmetiky, vôní a ďalších produktov pre krásu a komfort je vyvíjaná v Centre výskumu a vývoja v štáte New York, ktorého zamestnanci sú odborníci na poli biochémie, mikrobiológie, toxikológie, dermatológie a klinického testovania.
Avon sa usiluje o to, aby bol život krajší. Vyberte si make-up, parfémy a najrôznejšiu kozmetiku Avon na notino.sk za skvelé ceny.  

Hodnotenie Avon Outspoken Intense by Fergie

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!