Avon Outspoken Intense by Fergie

Parfumovaná voda pre ženy 50 ml

Avon Outspoken Intense by Fergie Parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Avon Outspoken Intense by Fergie Parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Parfumovaná voda pre ženy 50 ml

Kód: AVO0049 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Avon Outspoken Intense by Fergie
Parfumovaná voda pre ženy 50 ml

Popis parfému Avon Outspoken Intense by Fergie

Avon Outspoken Intense by Fergie je zmyselný parfém pre ženy z dielne známej speváčky Fergie. V tomto umeleckom diele sa snúbi energia divokých kvetov a exotického ovocia.

Parfémy Avon sú známe neodolateľnými kombináciami kvalitných ingrediencií. Vôňa Outspoken Intense by Fergie nie je výnimkou. Ako prvá vás upúta iskrivá karambola, neskôr zmyselné černice. Srdce bije v rytme gardénie a pomarančovníka. Základ parfému je jemne drevitý s tónmi ambry a pižma. Vďaka tomuto spojeniu je parfém Avon vhodný na bežné nosenie a budete sa s ním cítiť neodolateľne zvodná. Outspoken Intense by Fergie je parfém, ktorý si zamiluje každá vášnivá žena, ktorá sa nebojí byť stredobodom pozornosti a užívať si život. Táto vôňa vystihuje autorku samotnú, je energická a intenzívna, rada sa predvádza a provokuje. Užite si aj vy pocit výnimočnosti a nechajte sa rozmaznávať parfémom Avon.

Zloženie

Hlava
černice, karambola, kumquat
Srdce
gardénia, kvet pomarančovníka, mučenka
Základ
ambra, céder, pižmo
Druh vône
kvetinová, ovocná

O značke Avon

Kozmetika Avon je dnes už vo svete krásy legendou. Značka, ktorá sa viac než 125 rokov zaujíma nielen o ženský pôvab, ale aj o ženy samotné, ponúka ošetrujúce prípravky, dekoratívnu kozmetiku aj parfémy Avon.

Na začiatku príbehu stál v roku 1886 obchodný predajca kníh David McConnell, ktorý ku každému nákupu pridával drobný voňavý darček. Jeho vône sa však čoskoro stali populárnejšie než samotné knihy, a tak sa rozhodol založiť si vlastnú kozmetickú spoločnosť. Stále však veril v dôležitosť osobného kontaktu. Tak vznikla myšlienka prvej Avon lady, ktorá navyše ženám so sebou priniesla aj príležitosť na finančnú nezávislosť. Neoddeliteľnou súčasťou osobného predaja sa tak stal aj Avon katalóg s ponukou kozmetiky.

Dnes je dostupná kozmetika Avon online, no i tak na svoje tradičné začiatky nezanevrela. Zvoľte si svoju cestu a vyskúšajte aj vy túto rokmi overenú značku. Pýši sa najmä pleťovou starostlivosťou Anew, vlasovými prípravkami Advance Techniques, exkluzívnou kolekciou Luxe, ošetrujúcimi produktmi Planet Spa alebo detským radom Avon Baby.

 

Recenzie Avon Outspoken Intense by Fergie

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!