Avon Solutions Body tvarujúca a spevňujúca starostlivosť na telo

   Značka: Avon

   Varianty Avon Solutions Body

   • Avon Solutions Body tvarujúca a spevňujúca starostlivosť na telo (Treatment with Super Sculpt Complex) 150 mltvarujúca a spevňujúca starostlivosť na telo 

    Tento tovar je momentálne nedostupný.

    (Treatment with Super Sculpt Complex) 150 ml
    Kód: AVO0047

   Ďalšie produkty Avon Solutions Body

   Hore

   Popis kozmetiky Avon Solutions Body

   Hodnotenie

   Jednoduchosť aplikácie

   Kozmetická kvalita

   Spokojnosť s výsledkom

   Vlastnosti

   konzistencia

   krém

   pokožka

   pre všetky typy pokožky

   Popis:

   Avon Naturals Body Juicy Moisture Juicy Watermelon Shower Gel je osviežujúci sprchový gél z rady Naturals s výťažkami z melóna.  Je určený pre všetky typy pokožky. Dodáva jej potrebnú hebkosť a sviežosť. Zanecháva sviežu vôňu melóna. Rozmaznávajte svoju pokožku a nechajte sa unášať sviežosťou tohto sprchové gélu.  Pre zvýšenie pocitu ľahkosti a sviežosti používajte v kombinácii s telovým mliekom z rovnakej rady.

   Účinky:

   • poskytuje telu potrebné uvoľnenie a relax
   • zanecháva za sebou príjemnú vôňu melóna

   Typ pokožky:

   Vhodný na všetky typy pokožky.

   Hore

   O značke Avon

   Avon parfémy a obľúbená Avon kozmetika – legenda medzi kozmetickými spoločnosťami. Avon je popredná celosvetová kozmetická spoločnosť. Patrí medzi najväčšie v oblasti priameho predaja – jej výrobky predáva vyše šesť miliónov nezávislých reprezentantov vo viac ako stovke krajín. Široká ponuka Avon zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. Na začiatku príbehu značky takej známej, že sa objavila napríklad aj v kultovom filme Tima Burtona Nožnicovoruký Edward, stojí obchodný cestujúci s knihami David McConnell. Ku koncu 19. storočia začal David ku knihám pridávať malý voňavý darček, a pretože čoskoro začal byť väčší záujem o jeho vône, než o knihy, založil vlastnú kozmetickú spoločnosť California Parfume Company. Rad výrobkov pomenovaných podľa rodiska obľúbeného McConnellovho autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, ktorý bol uvedený na trh v roku 1929, sa stal taký populárny, že sa firma roku 1939 oficiálne premenovala na Avon Products Inc. Myšlienkou hlavného spôsobu predaja výrobkov Avon je presvedčenie, s ktorým ako prvý prišiel práve David McConnell, že pre priamy predaj je najdôležitejší osobný kontakt. Prvou „Avon Lady“ bola pani P. F. E. Albee, ktorá sa tak stala jednou z prvých žien s príležitosťou nadobudnúť finančnú nezávislosť.Dodnes Avon Cosmetics dodržiava svoj záväzok poskytovať ženám nielen možnosť neobmedzeného zárobku, ale tiež chrániť ich zdravie a brániť ich práva. Preto sa Avon intenzívne venuje charitatívnym projektom zameraným proti rakovine prsníka a domácemu násiliu. V rámci svojej spoločenskej uvedomelosti sa zameriava aj na ekológiu a obnovu dažďových pralesov a ako jedna z prvých významných kozmetických spoločností už pred viac ako 20 rokmi ukončil testovanie prípravkov na zvieratách. Medzi najznámejšie značky spoločnosti AVON patrí ANEW, LUXE, Planet Spa, Naturals, Solutions, AVON Color, Skin-So-Soft alebo Advance Techniques. Široká ponuka dekoratívnej a pleťovej kozmetiky, vôní a ďalších produktov pre krásu a komfort je vyvíjaná v Centre výskumu a vývoja v štáte New York, ktorého zamestnanci sú odborníci na poli biochémie, mikrobiológie, toxikológie, dermatológie a klinického testovania. Avon sa usiluje o to, aby bol život krajší. Vyberte si make-up, parfémy a najrôznejšiu kozmetiku Avon na notino.sk za skvelé ceny.  

   Hore

   Hodnotenie Avon Solutions Body

   • 16. júna 2015
    Veronika

    Nedávam si to každý deň. Dávam si to každý druhý deň ráno a večer. Mám trocha spevnenú kožu.

   Čo si o Avon Solutions Body myslíte vy?

   Položky označené hviezdičkou * sú povinné.


   Hodnotenie *

   1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie

   1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie

   1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie   niveaniche vzorky - doprava zadarmo