Avon Tomorrow

Parfumovaná voda pre ženy 50 ml

20×
Avon Tomorrow Parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Avon Tomorrow Parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Avon Tomorrow Parfumovaná voda pre ženy 50 ml
50 ml
19,50

Kód: AVO0075 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 25. 2. 2019
Osobný odber
pondelok 25. 2. 2019
Avon Tomorrow
50 ml | 19,50

Popis parfému Avon Tomorrow

V roku 2005 predstavila spoločnosť Avon novú dámsku toaletnú vodu s názvom Tomorrow, ktorá mala byť obrazom ženy budúcnosti. Odvtedy patrí tento skvelý parfém medzi veľmi žiadané a obľúbené vône, a to nielen pre svoju kvalitu a vynikajúcu výdrž, ale aj pre svoju orientálne ladenú zmyselnosť. Nevtieravá kvetinovo-ovocná aróma toaletnej vody Avon Tomorrow je nežná a láskyplná ako pohladenie.

Po otvorení elegantne tvarovaného jemne ružového flakónu parfému Tomorrow vás najprv osloví svieža broskyňa a hravá malina v kombinácii s korením, marigoldom a aromatickým pačuli. Následne sa vôňa rozvinie do zvodného jazmínu, ktorý je podkreslený esenciou z krehkej fialky a kvetov pomarančovníka.

Exotický nádych toaletnej vody Avon Tomorrow na záver prináša živelné pižmo, omamujúcu ambru a prekrásnu esenciálnu vôňu santalového dreva. Luxusná, sexappealom nabitá vôňa parfému Avon Tomorrow sa stane vašou neodmysliteľnou súčasťou. Premení každý váš zážitok na niečo nadpozemsky jedinečné a spôsobí, že sa budete stále cítiť svieža, krásna a neodolateľne príťažlivá.

Zloženie

Hlava
broskyňa, korenie, malina, pačuli
Srdce
fialka, jazmín, kvet pomarančovníka
Základ
ambra, drevo, pižmo, santalové drevo
Druh vône
kvetinová, orientálna

O značke Avon

Avon parfémy a obľúbená Avon kozmetika – legenda medzi kozmetickými spoločnosťami. Avon je popredná celosvetová kozmetická spoločnosť. Patrí medzi najväčšie v oblasti priameho predaja – jej výrobky predáva vyše šesť miliónov nezávislých reprezentantov vo viac ako stovke krajín. Široká ponuka Avon zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť.
Na začiatku príbehu značky takej známej, že sa objavila napríklad aj v kultovom filme Tima Burtona Nožnicovoruký Edward, stojí obchodný cestujúci s knihami David McConnell. Ku koncu 19. storočia začal David ku knihám pridávať malý voňavý darček, a pretože čoskoro začal byť väčší záujem o jeho vône, než o knihy, založil vlastnú kozmetickú spoločnosť California Parfume Company.
Rad výrobkov pomenovaných podľa rodiska obľúbeného McConnellovho autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, ktorý bol uvedený na trh v roku 1929, sa stal taký populárny, že sa firma roku 1939 oficiálne premenovala na Avon Products Inc.
Myšlienkou hlavného spôsobu predaja výrobkov Avon je presvedčenie, s ktorým ako prvý prišiel práve David McConnell, že pre priamy predaj je najdôležitejší osobný kontakt. Prvou „Avon Lady“ bola pani P. F. E. Albee, ktorá sa tak stala jednou z prvých žien s príležitosťou nadobudnúť finančnú nezávislosť.
Dodnes Avon Cosmetics dodržiava svoj záväzok poskytovať ženám nielen možnosť neobmedzeného zárobku, ale tiež chrániť ich zdravie a brániť ich práva. Preto sa Avon intenzívne venuje charitatívnym projektom zameraným proti rakovine prsníka a domácemu násiliu. V rámci svojej spoločenskej uvedomelosti sa zameriava aj na ekológiu a obnovu dažďových pralesov a ako jedna z prvých významných kozmetických spoločností už pred viac ako 20 rokmi ukončil testovanie prípravkov na zvieratách.
Medzi najznámejšie značky spoločnosti AVON patrí ANEW, LUXE, Planet Spa, Naturals, Solutions, AVON Color, Skin-So-Soft alebo Advance Techniques. Široká ponuka dekoratívnej a pleťovej kozmetiky, vôní a ďalších produktov pre krásu a komfort je vyvíjaná v Centre výskumu a vývoja v štáte New York, ktorého zamestnanci sú odborníci na poli biochémie, mikrobiológie, toxikológie, dermatológie a klinického testovania.
Avon sa usiluje o to, aby bol život krajší. Vyberte si make-up, parfémy a najrôznejšiu kozmetiku Avon na notino.sk za skvelé ceny.  

Hodnotenie Avon Tomorrow

Pridať novú recenziu

5.0
20 hodnotenie
14
5
1
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem