Avril Lavigne Forbidden RoseParfumovaná voda pre ženy

10×
Avril Lavigne Forbidden Rose Parfumovaná voda pre ženy 10 ml
Avril Lavigne Forbidden Rose Parfumovaná voda pre ženy 10 ml
10 ml

Kód: AVL0027 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.

  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Avril Lavigne Forbidden Rose
Zloženie

Kúzelná vôňa Avril Lavigne Forbidden Rose je stvorená pre moderné princezné. Ich príbeh je opradený tajomstvom. Rozprávkové dobrodružstvo sa odohráva počas hľadania stratenej čiernej ruže. Tento záhadný kvet je čarovným talizmanom, ktorý dodáva ženám a dievčatám mystickú auru silných, a zároveň krehkých bytostí. Hrdinky napĺňa odhodlaním a odvahou, aby išli svojou vlastnou cestou aj napriek prekážkam, ktoré sa im do nej postavia. Tieto prekážky symbolizuje ostnatý drôt, ktorým je Forbidden Rose obkolesená.

Kľúčom k talizmanu je kvetinovo-ovocná vôňa zložená z ruže, červeného jablka, broskýň a vanilky. Závan čistoty a jemnej romantiky dodáva lotosový kvet, heliotrop a zelené jablko. Základ spočíva v pralinke a santalovom dreve.
Zaujímavý parfum  Avril Lavigne Forbidden Rose je vytvorený nielen pre fanúšičky kanadskej speváčky, ale aj pre všetky mladé dievčatá a ženy, ktoré rady žijú vlastnú rozprávku podľa svojich netradičných pravidiel a bez obmedzení.

Zloženie

Hlava
broskyňa, jablko
Srdce
lotos, ruža
Základ
pralinka, santalové drevo, vanilka
Druh vône
kvetinová, ovocná

O značke Avril Lavigne

Parfémy Avril Lavigne | Avril Lavigne, tak znie meno slávnej mladej speváčky, ktorá pochádza z Kanady. Jej pestrá a prínosná kariéra sa začala formovať už v roku 1998. Od tej doby vyprodukovala množstvo hudobných albumov, za ktoré zbiera stále silné ovácie. Okrem hudby sa však kontroverzná Avril Lavigne začala angažovať aj vo svete módy a vôní. V roku 2009 prišla na trh so svojimi parfémami, ktoré nesú práve jej meno Avril Lavigne. Svoj rozporuplný životný štýl sa snažila špecifikovať aj prostredníctvom punkových aróm a prísad, ktoré sú typické pre jej osobitý štýl.
 

Recenzie Avril Lavigne Forbidden Rose

4.0
7
2
1
Zobraziť hodnotenie podľa vlastností
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem