Axe Youdezodorant v spreji

Axe You dezodorant v spreji
Axe You dezodorant v spreji
pre mužov 150 ml

Kód: AXE0242 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis parfému Axe You
Zloženie

Popis:
Ukáž, čo je v tebe s novou vôňou Axe You! Buď sám sebou. Vôňa Axe You je tvorená zmesou moderných ingrediencií s tónmi koriandra, čiernej bazalky a čierneho korenia, ktoré dopĺňajú osvedčenú zmes jantáru, škorice a verbeny. Axe You je moderná vôňa, ktorá pomáha vyzdvihnúť tvoju jedinečnosť. #YOUGOTSOMETHING. Máš to v sebe! Používaj ideálne v kombinácii so sprchovacím gélom Axe You.

Účinky:

  • svieži pocit po celý deň
  • svieža vôňa vďaka zmesi moderných ingrediencií

Typ pokožky:
Pre všetky typy pokožky.

Ako aplikovať:
Aplikujte na krk a telo.

Zloženie

Druh balenia
sprej

O značke Axe

p>Značka Axe je zameraná na mužov a ich pocit sebavedomia. Táto obľúbená pánska kozmetika sa na trhu objavuje už viac ako 25 rokov a vďaka jej kvalite a príťažlivej vôni si ju zvykli pravidelne používať muži po celom svete.
Značka Axe sa preslávila aj svojimi vtipnými reklamnými spotmi, ktorými sa zapísala do podvedomia zákazníkov. Vďaka značke Axe môžu muži zvýrazniť svoju charizmu tou správnou vôňou a očariť tak všetky ženy okolo seba!
V ponuke značky Axe nájdete mimoriadne účinné deospraye, deosticky, sprchové gély alebo upokojujúce vody po holení. Okrem potrebnej starostlivosti poskytujú produkty Axe tiež príjemnú vôňu, vďaka ktorej sa budete cítiť sviežo a príťažlivo po celý deň. Zvoliť si môžete energickú, elegantnú aj klasickú vôňu. Produkty značky Axe sú kľúčom k vašej sebadôvere!

Recenzie Axe You