Azzaro Solarissimo Marettimotoaletná voda pre mužov

1×
Azzaro Solarissimo Marettimo toaletná voda pre mužov
Azzaro Solarissimo Marettimo toaletná voda pre mužov
75 ml

Kód: AZZ02565 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Pri vašej objednávke nad 50 € si v košíku môžete vybrať jednu obľúbenú pastu od MEDIBLANC.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis parfému Azzaro Solarissimo Marettimo
Zloženie

Ten okamih, keď slnko dosiahne svoj najvyšší bod, zahrieva piesok pod vašimi nohami a žiari na vašu pokožku, ktorá je zároveň ochladzovaná morským vánkom. Toaletná voda pre mužov Azzaro Solarissimo Marettimo, v ktorej sa snúbia tóny citróna či cédrového dreva, je oslavou tejto chvíle, keď sa celkom oslobodíte.

  • osviežujúca drevito-vodná vonná kompozícia
  • pre mužov milujúcich slnko a vodu
  • vôňa vznikla ako óda na Stredozemné more

Zloženie vône
Toaletná voda vás uvíta osviežujúcimi esenciami citróna, ktoré evokujú intenzitu okamihov strávených v poludňajšom slnku. Postupne nechá vyznieť svoje srdce plné kryštalicky čistých morských tónov, až nakoniec prejde do základu v podobe zvodného cédrového dreva, ktoré dodáva celej kompozícii na intenzite.

Príbeh vône
Vôňa Azzaro Salorrisomo Marettimo je inšpirovaná otcom Lorisa Azzara, ktorý žil na Egejských ostrovoch. Odráža spomienky na jeden krásny pokojný deň strávený v tomto prírodnom raji, od východu až po západ slnka, na pozadí žiarivej vodnej hladiny a osviežujúceho morského vánku. Modrý flakón vyjadruje prirodzenú jednoduchosť a dokonalosť mora.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
citrón
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
morské tóny
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
cédrové drevo
Druh vône
vodná, drevitá

O značke Azzaro

p>Parfémy Azzaro | Azzaro – vôňa zvádzania a radosti zo života. Značka Azzaro bola vytvorená podľa obrazu svojho zakladateľa, francúzsko-talianskeho módneho návrhára Lorisa Azzara. Rovnako ako priebojný Loris, ktorý sa narodil v Tunise rodičom sicílskeho pôvodu a v roku 1962 sa vydal do Paríža dobyť svet módy, tak značka Azzaro stelesňuje podstatu stredomorského luxusu svojou zmyselnosťou a zmyslovosťou a pôžitkárskym prístupom k životu.
Kým sa skončili 60. roky, zvládol si Loris Azzaro vybudovať výbornú povesť vďaka očarujúcej a vzrušujúcej móde, ktorú navrhoval. Čoskoro značka Azzaro rozšírila svoju ponuku o parfémy. Prvý bol uvedený na trh v roku 1975. Azzaro for Women, drevitá cyprusová vôňa, bola o tri roky neskôr nasledovaná prvým pánskym parfémom. Klasicky moderné Azzaro pour Homme je aromatická drevitá vôňa patriaca do skupiny vône papradia (fougère).
Dnes má značka Azzaro na svojom konte niekoľko desiatok parfémov. Medzi najnovšie a tiež najúspešnejšie patrí Azzaro Chrome, citrusovo-aromatický pánsky parfém, v ktorom okúzľujú vonné tóny rozmarínu, ananásu, neroli, bergamotu a citróna, s jazmínom a koriandrom v tele a pižmom a kardamónom v základe.
Mnoho nesmierne úspešných vôní Azzaro sa zrodilo z inšpirácie stredomorským štýlom života a jeho autentickými hodnotami – radosťou zo života, pohostinnosťou a družnosťou. Azzaro, značka zrodená z umenia žiť, stelesňuje moderný luxusný životný štýl, ktorý má „šmrnc“ a štýl a je prežiarený slnkom. Pánske vône sú predchnuté asertivitou, tie dámske zase úplnou oslnivosťou. Pre Azzaro je parfém prvkom zvádzania. Každá nová vôňa je výsledkom hľadania nových emócií a jej zrod sprevádza vášeň k inováciám, priam posadnutosť kvalitou a pátranie po tých najušľachtilejších prísadách.
Značka Azzaro spolupracuje s tými najlepšími návrhármi vôní. Medzi ich početné rady patria napríklad Maurice Maurin, Michel Almairac, Alberto Morillas, Jacques Cavallier, Christine Nagel a, samozrejme, aj samotný Loris Azzaro. Po jeho smrti v roku 2003 sa do čela značky postavila najprv francúzska návrhárka Vanessa Seward a neskôr Arnaud Maillard a Alvaro Castejon. Ani za ich vedenia nestratila značka Azzaro nič zo svojej závratnej úrovne kvality a osobitého štýlu.
Vône Azzaro stelesňujú moderný luxusný životný štýl spojený s umením užívať si život.  

Recenzie Azzaro Solarissimo Marettimo