Azzaro Chrome

darčeková sada VII.

Azzaro Chrome darčeková sada VII.
Azzaro Chrome darčeková sada VII.
Azzaro Chrome darčeková sada VII.
Azzaro Chrome darčeková sada VII.
Azzaro Chrome darčeková sada VII.
Azzaro Chrome darčeková sada VII.
Azzaro Chrome darčeková sada VII.
Azzaro Chrome darčeková sada VII.
toaletná voda 50 ml + sprchový gel 50 ml + kozmetická taška
27,91

Kód: AZZ0415 | Viac než 20 ks na sklade

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

toaletná voda 50 ml + tuhý deodorant 75 ml

ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 20. 11. 2018
Osobný odber
utorok 20. 11. 2018
Azzaro Chrome
toaletná voda 50 ml + sprchový gel 50 ml + kozmetická taška | 27,91

Popis parfému Azzaro Chrome

Azzaro Chrome je svieža a pôžitkárska vôňa pre súčasného muža. Dômyselne prepája silné emócie s kryštalicky čistou mužnosťou. Vyjadruje hľadanie identity, citov a radosti. Prečisťuje myseľ a povzbudzuje vašu odhodlanosť nájsť miesto pod slnkom.

Toaletná voda Chrome si vás ihneď získa svojimi osviežujúcimi akordmi citróna a bergamotu. Jedinečná kompozícia rozmarínu, neroli a šťavnatého ananásu sa energicky prelína s iskrivým jazmínom. Cyklámen a aromatický koriander sa prepletajú s hrejivými tónmi kardamónu, cédru, exotického santalového dreva, pižma, fazuľa tonka a hebkého machu.

Exkluzívna vôňa Azzaro Chrome bude skvele sprevádzať muža na každom jeho kroku.

Zloženie

Druh vône
aromatická, citrusová

O značke Azzaro

Parfémy Azzaro | Azzaro – vôňa zvádzania a radosti zo života. Značka Azzaro bola vytvorená podľa obrazu svojho zakladateľa, francúzsko-talianskeho módneho návrhára Lorisa Azzara. Rovnako ako priebojný Loris, ktorý sa narodil v Tunise rodičom sicílskeho pôvodu a v roku 1962 sa vydal do Paríža dobyť svet módy, tak značka Azzaro stelesňuje podstatu stredomorského luxusu svojou zmyselnosťou a zmyslovosťou a pôžitkárskym prístupom k životu.
Kým sa skončili 60. roky, zvládol si Loris Azzaro vybudovať výbornú povesť vďaka očarujúcej a vzrušujúcej móde, ktorú navrhoval. Čoskoro značka Azzaro rozšírila svoju ponuku o parfémy. Prvý bol uvedený na trh v roku 1975. Azzaro for Women, drevitá cyprusová vôňa, bola o tri roky neskôr nasledovaná prvým pánskym parfémom. Klasicky moderné Azzaro pour Homme je aromatická drevitá vôňa patriaca do skupiny vône papradia (fougère).
Dnes má značka Azzaro na svojom konte niekoľko desiatok parfémov. Medzi najnovšie a tiež najúspešnejšie patrí Azzaro Chrome, citrusovo-aromatický pánsky parfém, v ktorom okúzľujú vonné tóny rozmarínu, ananásu, neroli, bergamotu a citróna, s jazmínom a koriandrom v tele a pižmom a kardamónom v základe.
Mnoho nesmierne úspešných vôní Azzaro sa zrodilo z inšpirácie stredomorským štýlom života a jeho autentickými hodnotami – radosťou zo života, pohostinnosťou a družnosťou. Azzaro, značka zrodená z umenia žiť, stelesňuje moderný luxusný životný štýl, ktorý má „šmrnc“ a štýl a je prežiarený slnkom. Pánske vône sú predchnuté asertivitou, tie dámske zase úplnou oslnivosťou. Pre Azzaro je parfém prvkom zvádzania. Každá nová vôňa je výsledkom hľadania nových emócií a jej zrod sprevádza vášeň k inováciám, priam posadnutosť kvalitou a pátranie po tých najušľachtilejších prísadách.
Značka Azzaro spolupracuje s tými najlepšími návrhármi vôní. Medzi ich početné rady patria napríklad Maurice Maurin, Michel Almairac, Alberto Morillas, Jacques Cavallier, Christine Nagel a, samozrejme, aj samotný Loris Azzaro. Po jeho smrti v roku 2003 sa do čela značky postavila najprv francúzska návrhárka Vanessa Seward a neskôr Arnaud Maillard a Alvaro Castejon. Ani za ich vedenia nestratila značka Azzaro nič zo svojej závratnej úrovne kvality a osobitého štýlu.
Vône Azzaro stelesňujú moderný luxusný životný štýl spojený s umením užívať si život.