Azzaro Duo Mantoaletná voda pre mužov

Azzaro Duo Man toaletná voda pre mužov 50 ml
Azzaro Duo Man toaletná voda pre mužov 50 ml
50 ml

Kód: AZZ0010 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Azzaro Duo Man
Zloženie

Azzaro Duo Man je ovocne korenistá vôňa pre mužov. Spojenie dvoch duší. Muž a žena, oheň a neha. Ak hľadáte niečo naozaj netradičné, čím by ste oslnili, potom musíte vyskúšať novinku z roku 2011 od luxusnej značky Azzaro! Parfém Duo Man je plný protikladov. Raz v ňom nájdete vášeň, inokedy nežný cit alebo neochvejnú túžbu! Zvláštny dizajn flakónu, ktorý pripomína mimozemskú technológiu, je ohromne praktický a uľahčí vám nanášanie obľúbenej vône Duo Man. Oslávte spojenie dvoch protikladov, ženy a muža a nikdy nebudete sami!


Ľahko horkasté tóny grapefruitu a galbána sa miešajú s delikátnou borievkou v úvode vône. V srdci parfému potom nájdete jednoduchý akord fazule tonka a vetiveru. Pôsobivý záver v podaní pižma sa zmyselne spojí s kožou vášho tela a prevonia ju na neuveriteľne dlhú chvíľu.


Luxusná značka, ktorá obliekala aj také hviezdy ako sú Sophie Loren alebo Tina Turner, patrí v dnešnej dobe k špičkám aj vo výrobe vôní. Parfémom Azzaro nechýba zmyselnosť, štýl a cit pre módu. To všetko vo vždy elegantných flakónoch a obaloch! Kúpte si tiež známku luxusu za prijateľnú cenu a hrejte sa v príjemných lúčoch slávy známej značky Azzaro. Parfém Azzaro Duo Man bol stvorený na oslavu výnimočného spojenia muža a ženy v jednu bytosť. Bytosť, ktorej zmyselná a žiariaca aura harmónie a lásky prenikne hlboko do vašich zmyslov a už ich neopustí!

Zloženie

Hlava
galbanum, jalovec
Srdce
vetiver, fazule tonka
Základ
pižmo
Druh vône
orientálna, drevitá

O značke Azzaro

Parfémy Azzaro | Azzaro – vôňa zvádzania a radosti zo života. Značka Azzaro bola vytvorená podľa obrazu svojho zakladateľa, francúzsko-talianskeho módneho návrhára Lorisa Azzara. Rovnako ako priebojný Loris, ktorý sa narodil v Tunise rodičom sicílskeho pôvodu a v roku 1962 sa vydal do Paríža dobyť svet módy, tak značka Azzaro stelesňuje podstatu stredomorského luxusu svojou zmyselnosťou a zmyslovosťou a pôžitkárskym prístupom k životu.
Kým sa skončili 60. roky, zvládol si Loris Azzaro vybudovať výbornú povesť vďaka očarujúcej a vzrušujúcej móde, ktorú navrhoval. Čoskoro značka Azzaro rozšírila svoju ponuku o parfémy. Prvý bol uvedený na trh v roku 1975. Azzaro for Women, drevitá cyprusová vôňa, bola o tri roky neskôr nasledovaná prvým pánskym parfémom. Klasicky moderné Azzaro pour Homme je aromatická drevitá vôňa patriaca do skupiny vône papradia (fougère).
Dnes má značka Azzaro na svojom konte niekoľko desiatok parfémov. Medzi najnovšie a tiež najúspešnejšie patrí Azzaro Chrome, citrusovo-aromatický pánsky parfém, v ktorom okúzľujú vonné tóny rozmarínu, ananásu, neroli, bergamotu a citróna, s jazmínom a koriandrom v tele a pižmom a kardamónom v základe.
Mnoho nesmierne úspešných vôní Azzaro sa zrodilo z inšpirácie stredomorským štýlom života a jeho autentickými hodnotami – radosťou zo života, pohostinnosťou a družnosťou. Azzaro, značka zrodená z umenia žiť, stelesňuje moderný luxusný životný štýl, ktorý má „šmrnc“ a štýl a je prežiarený slnkom. Pánske vône sú predchnuté asertivitou, tie dámske zase úplnou oslnivosťou. Pre Azzaro je parfém prvkom zvádzania. Každá nová vôňa je výsledkom hľadania nových emócií a jej zrod sprevádza vášeň k inováciám, priam posadnutosť kvalitou a pátranie po tých najušľachtilejších prísadách.
Značka Azzaro spolupracuje s tými najlepšími návrhármi vôní. Medzi ich početné rady patria napríklad Maurice Maurin, Michel Almairac, Alberto Morillas, Jacques Cavallier, Christine Nagel a, samozrejme, aj samotný Loris Azzaro. Po jeho smrti v roku 2003 sa do čela značky postavila najprv francúzska návrhárka Vanessa Seward a neskôr Arnaud Maillard a Alvaro Castejon. Ani za ich vedenia nestratila značka Azzaro nič zo svojej závratnej úrovne kvality a osobitého štýlu.
Vône Azzaro stelesňujú moderný luxusný životný štýl spojený s umením užívať si život.  

Recenzie Azzaro Duo Man