Azzaro Twin Women

toaletná voda pre ženy 50 ml

3×
Azzaro Twin Women toaletná voda pre ženy 50 ml
Azzaro Twin Women toaletná voda pre ženy 50 ml
50 ml

Kód: AZZ0073 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Popis parfému Azzaro Twin Women

Azzaro Twin Women je kvetinová vôňa pre ženy s jemným akcentom broskyne. Kúpte si kokteil lásky a opojných pocitov šťastia. Zmyselné a nežné tóny ľúbezných kvetov a luxusných ingrediencií sa ukrývajú v neobvyklom dizajne flakónu. Ocenia ho predovšetkým praktické ženy, ktoré nadchne svojím jednoduchým a vysoko efektným spôsobom nanášania. Ponorte sa do príjemného krémového kúpeľa okvetných lístkov ruže a kosatca. S parfémom Twin Women od obľúbenej značky Azzaro oslávite svoje ženstvo a podčiarknete zmyselnú a zvodnú krásu.


Sýty nádych broskyne a ruže vás v prvých okamihoch doslova vtiahne do sveta príjemnej fantázie, kde nič nie je nemožné. Potom na vás dýchne unikátny kvet mandľovníka, ktorý vám prepožičia jedinečný výraz dokonalosti a elegancie. Výrazne špecifický kosatec a zvodné pižmo vytvoria na pokožke vášho tela zmyselný povlak, ktorý prevonia každý centimeter vašej kože na príjemne dlhú chvíľu.


Značka Azzaro je v dnešnom svete vnímaná ako známka luxusu a nevšednej elegancie. Parfémy Azzaro sú určené všetkým mužom a ženám, ktorí sa neboja prejaviť vlastnú jedinečnosť. Dámske vône sú plné kvetín, ovocia a kvalitných prísad a potešia predovšetkým tie ženy, ktoré túžia po okázalom luxuse a výnimočnom štýle. Pánske parfémy sú skladby moderných esencií s klasickými tónmi mužnosti a dravosti. Vyberie si aj ozajstný znalec prvotriednych vôní. Azzaro Twin Women sa nesie v rovnakom duchu ako predošlé produkty tejto značky. Ponúkne vám slastné pocity lásky a nehy v kombinácii so zmyselným nádychom zvádzania.

Zloženie

Zloženie
broskyňa, kosatec, mandle, pižmo, ruža
Druh vône
kvetinová

O značke Azzaro

Parfémy Azzaro | Azzaro – vôňa zvádzania a radosti zo života. Značka Azzaro bola vytvorená podľa obrazu svojho zakladateľa, francúzsko-talianskeho módneho návrhára Lorisa Azzara. Rovnako ako priebojný Loris, ktorý sa narodil v Tunise rodičom sicílskeho pôvodu a v roku 1962 sa vydal do Paríža dobyť svet módy, tak značka Azzaro stelesňuje podstatu stredomorského luxusu svojou zmyselnosťou a zmyslovosťou a pôžitkárskym prístupom k životu.
Kým sa skončili 60. roky, zvládol si Loris Azzaro vybudovať výbornú povesť vďaka očarujúcej a vzrušujúcej móde, ktorú navrhoval. Čoskoro značka Azzaro rozšírila svoju ponuku o parfémy. Prvý bol uvedený na trh v roku 1975. Azzaro for Women, drevitá cyprusová vôňa, bola o tri roky neskôr nasledovaná prvým pánskym parfémom. Klasicky moderné Azzaro pour Homme je aromatická drevitá vôňa patriaca do skupiny vône papradia (fougère).
Dnes má značka Azzaro na svojom konte niekoľko desiatok parfémov. Medzi najnovšie a tiež najúspešnejšie patrí Azzaro Chrome, citrusovo-aromatický pánsky parfém, v ktorom okúzľujú vonné tóny rozmarínu, ananásu, neroli, bergamotu a citróna, s jazmínom a koriandrom v tele a pižmom a kardamónom v základe.
Mnoho nesmierne úspešných vôní Azzaro sa zrodilo z inšpirácie stredomorským štýlom života a jeho autentickými hodnotami – radosťou zo života, pohostinnosťou a družnosťou. Azzaro, značka zrodená z umenia žiť, stelesňuje moderný luxusný životný štýl, ktorý má „šmrnc“ a štýl a je prežiarený slnkom. Pánske vône sú predchnuté asertivitou, tie dámske zase úplnou oslnivosťou. Pre Azzaro je parfém prvkom zvádzania. Každá nová vôňa je výsledkom hľadania nových emócií a jej zrod sprevádza vášeň k inováciám, priam posadnutosť kvalitou a pátranie po tých najušľachtilejších prísadách.
Značka Azzaro spolupracuje s tými najlepšími návrhármi vôní. Medzi ich početné rady patria napríklad Maurice Maurin, Michel Almairac, Alberto Morillas, Jacques Cavallier, Christine Nagel a, samozrejme, aj samotný Loris Azzaro. Po jeho smrti v roku 2003 sa do čela značky postavila najprv francúzska návrhárka Vanessa Seward a neskôr Arnaud Maillard a Alvaro Castejon. Ani za ich vedenia nestratila značka Azzaro nič zo svojej závratnej úrovne kvality a osobitého štýlu.
Vône Azzaro stelesňujú moderný luxusný životný štýl spojený s umením užívať si život.  

Hodnotenie Azzaro Twin Women

Pridať novú recenziu

5.0
3 hodnotenie
2
1
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem