BaByliss PRO Clippers Forfex FX757E

mini zastrihovač

BaByliss PRO Clippers Forfex FX757E mini zastrihovač
BaByliss PRO Clippers Forfex FX757E mini zastrihovač
(Forfex FX757E)
18,90

Kód: BBL0585 | Viac než 5 ks na sklade
ks
Kuriérom GLS
už zajtra piatok 28. 6. 2019
Osobný odber
už zajtra piatok 28. 6. 2019
BaByliss PRO Clippers Forfex FX757E
(Forfex FX757E) | 18,90

Popis produktu BaByliss PRO Clippers Forfex FX757E

Popis:
Babyliss Pro Clippers Forfex FX757E je exkluzívny strojček na strihanie nežiaduceho ochlpenia (nos, uši, tvár, obočie, krk atd.). Širšia strihacia lišta je vhodná na strihanie chĺpkov po tele a užšia lišta zas pre precíznejšie zastrihovanie napr. obočia. Vďaka tomuto výkonnému a mimoriadne kvalitnému strojčeku Babyliss Pro Clippers Forfex FX757E sa môžete ľahko a rýchlo upraviť, kedykoľvek potrebujete. Otočný strihací systém, ergonomický dizajn a umývateľná strihacia lišta pre váš maximálny komfort! Prevádzkovanie na 1 AAA batériu.

Účinky:

 • zastriháva chĺpky
 • precízne a rovnomerné zastrihnutie
 • jednoduchá manipulácia

Vlastnosti:

 • pevná čepeľ z nerezovej ocele vyrobená technológiou MIM (Metal Injection Molding)
 • titánová povrchová úprava
 • otočný strihací systém
 • ochranný kryt
 • 2 nadstavce
 • napájanie pomocou 1 batérie AAA
 • ergonomické prevedenie
 • umývateľná strihacia lišta
 • tichý motor

Balenie obsahuje: 1 AAA batériu, 2 nadstavce, ochranný kryt

Vlastnosti

Typ napájania
batériový

O značke BaByliss PRO

Značka BaByliss je stelesnením predstavy o profesionálnej vlasovej starostlivosti. Túžite po krásnych rovných vlasoch alebo ste posadnutí vlnami? Francúzsky špecialista na vlasy a jednotka na európskom trhu v oblasti narovnávania vlasov vám prináša neodolateľnú výzvu. Dôverujte profesionálnym výrobkom BaByliss a vlasy sa stanú skutočnou korunou vašej krásy.

Značka BaByliss vzniká v úžasnej pulzujúcej dobe 60. rokov. Na filmových plátnach kraľuje Brigitte Bardot, fanúšičky omdlievajú na koncertoch Beatles a Paríž je magickým miestom, ktoré drží prst na tepe doby a odohrávajú sa tu najzaujímavejšie okamihy svetovej módy. Neďaleko Eiffelovej veže na svojom nápade usilovne pracuje kaderník menom Leliévre a práve z jeho štúdia vyjde prvá elektrická kulma na vlasy. Úspech na seba nenechá dlho čakať a prevratný výrobok zaplavuje kaderníctva. Značka BaByliss je na svete a rozbieha svoju strmú krivku úspechu.

BaByliss sa od začiatku profiluje ako značka pre profesionálov, no s výhodou domáceho použitia. Zrazu nie je problém ani doma vytvárať skvelé účesy. Vďaka nesmiernemu úsiliu, spolupráci s najvýznamnejšími osobnosťami a neustálej chuti po inováciách sa značka BaByliss rýchlo zabývala v profesionálnych salónoch a moderných domácnostiach. Ako súčasť koncernu Conair sa stala jedným z lídrov na celosvetovom trhu v starostlivosti o vlasy a tiež s veľkým náskokom najpredávanejšou značkou v Európe v kategórii vyrovnávania vlasov. Viete, že každý štvrtý vyrovnávač vlasov predaný v Európe nesie značku BaByliss?

Značka BaByliss prináša na slovenský trh nielen úspešné produkty pre ženy, predovšetkým sušiče vlasov, žehličky na vlasy a kulmy, ale aj novú kolekciu výkonných strihačov vlasov a fúzov pre mužov. BaByliss MEN sa stáva svetovo uznávanou značkou v sortimente strihačov vlasov a extra presných zastrihávačov brady.

Kulma BaByliss Curlers Easy Waves je zástupcom širokého sortimentu určeného na vytváranie vĺn a kudrliniek, fény reprezentuje BaByliss Classical Hairdryers. Jedným z hybridov v sortimente je BaByliss Air Brushes Airstyle 300 – kulmofén na objemový styling a lokne. Zaujímať by vás mohla praktická multifunkčná desaťdielna súprava BaByliss Style Mix. Mužov iste zaujme BaByliss For Men zastrihávač vlasov a brady s titan wtech inovatívnou geometrickou čepeľou.

Užite si špičkové parametre a funkčné vlastnosti výrobkov BaByliss. Šetrne, s veľkou starostlivosťou, kvalitou a spoľahlivosťou sa postarajú o vaše vlasy a vy ľahko dosiahnete profesionálne výsledky. Pre krásne vlasy a váš skvelý pocit je tu BaByliss.