BaByliss PRO Babyliss Pro Clippers Forfex FX757E

mini zastrihovač

BaByliss PRO Babyliss Pro Clippers Forfex FX757E mini zastrihovač
BaByliss PRO Babyliss Pro Clippers Forfex FX757E mini zastrihovač
BaByliss PRO Babyliss Pro Clippers Forfex FX757E mini zastrihovač
(Forfex FX757E)
15,30

Kód: BBL0585 | Viac než 5 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra utorok 22. 1. 2019
Osobný odber
už zajtra utorok 22. 1. 2019
BaByliss PRO Babyliss Pro Clippers Forfex FX757E
(Forfex FX757E) | 15,30

Popis kozmetiky BaByliss PRO Babyliss Pro Clippers Forfex FX757E

Popis:
Babyliss Pro Clippers Forfex FX757E je exkluzívny strojček na strihanie nežiaduceho ochlpenia (nos, uši, tvár, obočie, krk atd.). Širšia strihacia lišta je vhodná na strihanie chĺpkov po tele a užšia lišta zas pre precíznejšie zastrihovanie napr. obočia. Vďaka tomuto výkonnému a mimoriadne kvalitnému strojčeku Babyliss Pro Clippers Forfex FX757E sa môžete ľahko a rýchlo upraviť, kedykoľvek potrebujete. Otočný strihací systém, ergonomický dizajn a umývateľná strihacia lišta pre váš maximálny komfort! Prevádzkovanie na 1 AAA batériu.

Účinky:

 • zastriháva chĺpky
 • precízne a rovnomerné zastrihnutie
 • jednoduchá manipulácia

Vlastnosti:

 • pevná čepeľ z nerezovej ocele vyrobená technológiou MIM (Metal Injection Molding)
 • titánová povrchová úprava
 • otočný strihací systém
 • ochranný kryt
 • 2 nadstavce
 • napájanie pomocou 1 batérie AAA
 • ergonomické prevedenie
 • umývateľná strihacia lišta
 • tichý motor

Balenie obsahuje: 1 AAA batériu, 2 nadstavce, ochranný kryt

Vlastnosti

Typ napájania
batériový

O značke BaByliss PRO

Značka BaByliss je stelesnením predstavy o profesionálnej vlasovej starostlivosti. Túžite po krásnych rovných vlasoch alebo ste posadnutí vlnami? Francúzsky špecialista na vlasy a jednotka na európskom trhu v oblasti narovnávania vlasov vám prináša neodolateľnú výzvu. Dôverujte profesionálnym výrobkom BaByliss a vlasy sa stanú skutočnou korunou vašej krásy.

Značka BaByliss vzniká v úžasnej pulzujúcej dobe 60. rokov. Na filmových plátnach kraľuje Brigitte Bardot, fanúšičky omdlievajú na koncertoch Beatles a Paríž je magickým miestom, ktoré drží prst na tepe doby a odohrávajú sa tu najzaujímavejšie okamihy svetovej módy. Neďaleko Eiffelovej veže na svojom nápade usilovne pracuje kaderník menom Leliévre a práve z jeho štúdia vyjde prvá elektrická kulma na vlasy. Úspech na seba nenechá dlho čakať a prevratný výrobok zaplavuje kaderníctva. Značka BaByliss je na svete a rozbieha svoju strmú krivku úspechu.

BaByliss sa od začiatku profiluje ako značka pre profesionálov, no s výhodou domáceho použitia. Zrazu nie je problém ani doma vytvárať skvelé účesy. Vďaka nesmiernemu úsiliu, spolupráci s najvýznamnejšími osobnosťami a neustálej chuti po inováciách sa značka BaByliss rýchlo zabývala v profesionálnych salónoch a moderných domácnostiach. Ako súčasť koncernu Conair sa stala jedným z lídrov na celosvetovom trhu v starostlivosti o vlasy a tiež s veľkým náskokom najpredávanejšou značkou v Európe v kategórii vyrovnávania vlasov. Viete, že každý štvrtý vyrovnávač vlasov predaný v Európe nesie značku BaByliss?

Značka BaByliss prináša na slovenský trh nielen úspešné produkty pre ženy, predovšetkým sušiče vlasov, žehličky na vlasy a kulmy, ale aj novú kolekciu výkonných strihačov vlasov a fúzov pre mužov. BaByliss MEN sa stáva svetovo uznávanou značkou v sortimente strihačov vlasov a extra presných zastrihávačov brady.

Kulma BaByliss Curlers Easy Waves je zástupcom širokého sortimentu určeného na vytváranie vĺn a kudrliniek, fény reprezentuje BaByliss Classical Hairdryers. Jedným z hybridov v sortimente je BaByliss Air Brushes Airstyle 300 – kulmofén na objemový styling a lokne. Zaujímať by vás mohla praktická multifunkčná desaťdielna súprava BaByliss Style Mix. Mužov iste zaujme BaByliss For Men zastrihávač vlasov a brady s titan wtech inovatívnou geometrickou čepeľou.

Užite si špičkové parametre a funkčné vlastnosti výrobkov BaByliss. Šetrne, s veľkou starostlivosťou, kvalitou a spoľahlivosťou sa postarajú o vaše vlasy a vy ľahko dosiahnete profesionálne výsledky. Pre krásne vlasy a váš skvelý pocit je tu BaByliss.