BaByliss PRO Curling Iron 2225TTE

žehlička a kulma na vlasy 2v1

BaByliss PRO Curling Iron 2225TTE žehlička a kulma na vlasy 2v1
Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: BBL0564 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
streda 22. 5. 2019
Osobný odber
streda 22. 5. 2019
BaByliss PRO Curling Iron 2225TTE
žehlička a kulma na vlasy 2v1 | 46,90

Popis kozmetiky BaByliss PRO Curling Iron 2225TTE

Popis:
Kónická kulma a žehlička na vlasy v jednom Babyliss Pro Curling Iron 2225TTE je špeciálne navrhnutá na dokonalé multifunkčné použitie! Môžete si jednoducho vybrať, či chcete vaše vlasy navlniť alebo narovnať! Vďaka titánovo-turmalínovej technológii sú dosky vysoko odolné a zabezpečujú rovnakú teplotu po celej svojej ploche. Technológia Sol-Gel pre najklzkejší povrch dosiek a ich rýchle zahriatie! Voliť môžete až z troch úrovní teploty. Studená bezpečnostná špička a silikónové bodky pre správne rozloženie vlasov. Kulma Babyliss Pro Curling Iron 2225TTE zabezpečuje jednoduchú manipuláciu a profesionálne výsledky bez poškodenia vašich vlasov!

Účinky:

 • vytvára vlny a kučery
 • narovnáva a žehlí vlasy
 • zabezpečuje dlhotrvajúci vzhľad účesu
 • chráni vlasy pred vysušením

Vlastnosti:

 • okamžité nahriatie prístroja za 30 s
 • titánová a turmalínová povrchová úprava
 • 3 teplotné režimy
 • izolačné zakončenie špičky
 • kovový stojan
 • otočný kábel
 • automatické vypnutie po 60 minútach

Technické parametre:

 • priemer: 16 – 32 mm
 • nastavenie teploty: 170–200–230 °C
 • dĺžka kábla: 2,7 m

Vlastnosti

Typ napájania
sieťový

O značke BaByliss PRO

Značka BaByliss je stelesnením predstavy o profesionálnej vlasovej starostlivosti. Túžite po krásnych rovných vlasoch alebo ste posadnutí vlnami? Francúzsky špecialista na vlasy a jednotka na európskom trhu v oblasti narovnávania vlasov vám prináša neodolateľnú výzvu. Dôverujte profesionálnym výrobkom BaByliss a vlasy sa stanú skutočnou korunou vašej krásy.

Značka BaByliss vzniká v úžasnej pulzujúcej dobe 60. rokov. Na filmových plátnach kraľuje Brigitte Bardot, fanúšičky omdlievajú na koncertoch Beatles a Paríž je magickým miestom, ktoré drží prst na tepe doby a odohrávajú sa tu najzaujímavejšie okamihy svetovej módy. Neďaleko Eiffelovej veže na svojom nápade usilovne pracuje kaderník menom Leliévre a práve z jeho štúdia vyjde prvá elektrická kulma na vlasy. Úspech na seba nenechá dlho čakať a prevratný výrobok zaplavuje kaderníctva. Značka BaByliss je na svete a rozbieha svoju strmú krivku úspechu.

BaByliss sa od začiatku profiluje ako značka pre profesionálov, no s výhodou domáceho použitia. Zrazu nie je problém ani doma vytvárať skvelé účesy. Vďaka nesmiernemu úsiliu, spolupráci s najvýznamnejšími osobnosťami a neustálej chuti po inováciách sa značka BaByliss rýchlo zabývala v profesionálnych salónoch a moderných domácnostiach. Ako súčasť koncernu Conair sa stala jedným z lídrov na celosvetovom trhu v starostlivosti o vlasy a tiež s veľkým náskokom najpredávanejšou značkou v Európe v kategórii vyrovnávania vlasov. Viete, že každý štvrtý vyrovnávač vlasov predaný v Európe nesie značku BaByliss?

Značka BaByliss prináša na slovenský trh nielen úspešné produkty pre ženy, predovšetkým sušiče vlasov, žehličky na vlasy a kulmy, ale aj novú kolekciu výkonných strihačov vlasov a fúzov pre mužov. BaByliss MEN sa stáva svetovo uznávanou značkou v sortimente strihačov vlasov a extra presných zastrihávačov brady.

Kulma BaByliss Curlers Easy Waves je zástupcom širokého sortimentu určeného na vytváranie vĺn a kudrliniek, fény reprezentuje BaByliss Classical Hairdryers. Jedným z hybridov v sortimente je BaByliss Air Brushes Airstyle 300 – kulmofén na objemový styling a lokne. Zaujímať by vás mohla praktická multifunkčná desaťdielna súprava BaByliss Style Mix. Mužov iste zaujme BaByliss For Men zastrihávač vlasov a brady s titan wtech inovatívnou geometrickou čepeľou.

Užite si špičkové parametre a funkčné vlastnosti výrobkov BaByliss. Šetrne, s veľkou starostlivosťou, kvalitou a spoľahlivosťou sa postarajú o vaše vlasy a vy ľahko dosiahnete profesionálne výsledky. Pre krásne vlasy a váš skvelý pocit je tu BaByliss.