BaByliss PRO Curling Iron 2280TTE

kulma na vlasy

BaByliss PRO Curling Iron 2280TTE kulma na vlasy
BaByliss PRO Curling Iron 2280TTE kulma na vlasy
BaByliss PRO Curling Iron 2280TTE kulma na vlasy
BaByliss PRO Curling Iron 2280TTE kulma na vlasy
BaByliss PRO Curling Iron 2280TTE kulma na vlasy
NH0re-BpkUY
BAB2280TTE
42,60

Kód: BBL0558 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Zásielkovňa
pondelok 27. 5. 2019
Osobný odber
pondelok 27. 5. 2019
BaByliss PRO Curling Iron 2280TTE
BAB2280TTE | 42,60

Popis kozmetiky BaByliss PRO Curling Iron 2280TTE

Popis:
Profesionálna kónická kulma Babyliss Pro Tenacillas vám počas chvíľky vykúzli krásne pravidelné vlny presne podľa vašich predstáv. Kulma vytvára nadýchané a pružné vlny, ktoré perfektne držia svoj tvar. Jedinečná povrchová úprava prístroja zaisťuje dokonalé rozvedenie tepla po celej dĺžke trubice. Teplotu kulmy si môžete zvoliť sami až z 25 úrovní. Vďaka tomu je kulma vhodná pre všetky typy vlasov. Ergonomický tvar rukoväte sa dobre drží v ruke. Súčasťou vybavenia kulmy sú ochranné rukavice, ktoré zaisťujú dokonalý komfort pri stylingu. Kónická kulma Babyliss Pro  Tenacillas vám umožní využiť vašu vlastnú tvorivosť.

Účinky:

 • vytvára vlny a kučery s rôznymi veľkosťami
 • zvyšuje lesk vlasov vďaka turmalínovej technológii
 • zabraňuje lámaniu a poškodeniu vlasov

Vlastnosti:

 • okamžité nahriatie počas 30s
 • menič teploty s 25 polohami
 • turmalínová a titánová technológia
 • automatické zastavenie po 72 s
 • izolačné zakončenie špičky
 • otočný prívodný kabel

Technické parametre:

 • šírka trubice: 25 mm
 • dĺžka kábla: 2,7 m
 • napätie: 230 V

Balenie obsahuje: ochranné rukavice

Vlastnosti

Typ napájania
sieťový

O značke BaByliss PRO

Značka BaByliss je stelesnením predstavy o profesionálnej vlasovej starostlivosti. Túžite po krásnych rovných vlasoch alebo ste posadnutí vlnami? Francúzsky špecialista na vlasy a jednotka na európskom trhu v oblasti narovnávania vlasov vám prináša neodolateľnú výzvu. Dôverujte profesionálnym výrobkom BaByliss a vlasy sa stanú skutočnou korunou vašej krásy.

Značka BaByliss vzniká v úžasnej pulzujúcej dobe 60. rokov. Na filmových plátnach kraľuje Brigitte Bardot, fanúšičky omdlievajú na koncertoch Beatles a Paríž je magickým miestom, ktoré drží prst na tepe doby a odohrávajú sa tu najzaujímavejšie okamihy svetovej módy. Neďaleko Eiffelovej veže na svojom nápade usilovne pracuje kaderník menom Leliévre a práve z jeho štúdia vyjde prvá elektrická kulma na vlasy. Úspech na seba nenechá dlho čakať a prevratný výrobok zaplavuje kaderníctva. Značka BaByliss je na svete a rozbieha svoju strmú krivku úspechu.

BaByliss sa od začiatku profiluje ako značka pre profesionálov, no s výhodou domáceho použitia. Zrazu nie je problém ani doma vytvárať skvelé účesy. Vďaka nesmiernemu úsiliu, spolupráci s najvýznamnejšími osobnosťami a neustálej chuti po inováciách sa značka BaByliss rýchlo zabývala v profesionálnych salónoch a moderných domácnostiach. Ako súčasť koncernu Conair sa stala jedným z lídrov na celosvetovom trhu v starostlivosti o vlasy a tiež s veľkým náskokom najpredávanejšou značkou v Európe v kategórii vyrovnávania vlasov. Viete, že každý štvrtý vyrovnávač vlasov predaný v Európe nesie značku BaByliss?

Značka BaByliss prináša na slovenský trh nielen úspešné produkty pre ženy, predovšetkým sušiče vlasov, žehličky na vlasy a kulmy, ale aj novú kolekciu výkonných strihačov vlasov a fúzov pre mužov. BaByliss MEN sa stáva svetovo uznávanou značkou v sortimente strihačov vlasov a extra presných zastrihávačov brady.

Kulma BaByliss Curlers Easy Waves je zástupcom širokého sortimentu určeného na vytváranie vĺn a kudrliniek, fény reprezentuje BaByliss Classical Hairdryers. Jedným z hybridov v sortimente je BaByliss Air Brushes Airstyle 300 – kulmofén na objemový styling a lokne. Zaujímať by vás mohla praktická multifunkčná desaťdielna súprava BaByliss Style Mix. Mužov iste zaujme BaByliss For Men zastrihávač vlasov a brady s titan wtech inovatívnou geometrickou čepeľou.

Užite si špičkové parametre a funkčné vlastnosti výrobkov BaByliss. Šetrne, s veľkou starostlivosťou, kvalitou a spoľahlivosťou sa postarajú o vaše vlasy a vy ľahko dosiahnete profesionálne výsledky. Pre krásne vlasy a váš skvelý pocit je tu BaByliss.