BaByliss PRO Straighteners Baby Sleek 2050Emini žehlička na vlasy

BaByliss PRO Straighteners Baby Sleek 2050E mini žehlička na vlasy
BaByliss PRO Straighteners Baby Sleek 2050E mini žehlička na vlasy
19,70

Kód: BBL0519 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 17. 8. 2020
Osobný odber
pondelok 17. 8. 2020

Popis produktu BaByliss PRO Straighteners Baby Sleek 2050E
Vlastnosti

Popis:
Babyliss Pro Plancha Babyliss Pro MINI je precízna mini žehlička na vlasy, ktorá vďaka svojim malým rozmerom (15 cm) vyhladí váš účes kdekoľvek, kam ju so sebou vezmete. Žehlička je preto veľmi vhodná na cestovanie a v kufri vám nezaberie takmer žiadne miesto. Špeciálne doštičky upravené nanotechnológiou zaisťujú perfektné vyhladenie vlasov bez ich zbytočného poškodenia. Prístroj sa veľmi rýchlo zahreje a teplota zostáva konštantná po celej dĺžke doštičiek. S malou a ultra ľahkou žehličkou Babyliss Pro Plancha Babyliss Pro MINI vytvoríte váš dokonalo hladký účes kedykoľvek a kdekoľvek!

Účinky:

 • narovnáva vlasy
 • zabraňuje lámaniu vlasov pri žehlení

Vlastnosti:

 • okamžité zohriatie žehličky do 30 s
 • nanotechnológia
 • špeciálne žehliace doštičky zaisťujú dokonalú stabilitu teploty
 • malé rozmery

Technické parametre:

 • veľkosť prístroja: 15 cm
 • veľkosť žehliacej plochy: 13 mm
 • nastavenie teploty: 200 °C
 • dĺžka kábla: 1,8 m
 • napätie: 230 V

Vlastnosti

Typ napájania
sieťový

O značke BaByliss PRO

Značka BaByliss je stelesnením predstavy o profesionálnej vlasovej starostlivosti. Túžite po krásnych rovných vlasoch alebo ste posadnutí vlnami? Francúzsky špecialista na vlasy a jednotka na európskom trhu v oblasti narovnávania vlasov vám prináša neodolateľnú výzvu. Dôverujte profesionálnym výrobkom BaByliss a vlasy sa stanú skutočnou korunou vašej krásy.

Značka BaByliss vzniká v úžasnej pulzujúcej dobe 60. rokov. Na filmových plátnach kraľuje Brigitte Bardot, fanúšičky omdlievajú na koncertoch Beatles a Paríž je magickým miestom, ktoré drží prst na tepe doby a odohrávajú sa tu najzaujímavejšie okamihy svetovej módy. Neďaleko Eiffelovej veže na svojom nápade usilovne pracuje kaderník menom Leliévre a práve z jeho štúdia vyjde prvá elektrická kulma na vlasy. Úspech na seba nenechá dlho čakať a prevratný výrobok zaplavuje kaderníctva. Značka BaByliss je na svete a rozbieha svoju strmú krivku úspechu.

BaByliss sa od začiatku profiluje ako značka pre profesionálov, no s výhodou domáceho použitia. Zrazu nie je problém ani doma vytvárať skvelé účesy. Vďaka nesmiernemu úsiliu, spolupráci s najvýznamnejšími osobnosťami a neustálej chuti po inováciách sa značka BaByliss rýchlo zabývala v profesionálnych salónoch a moderných domácnostiach. Ako súčasť koncernu Conair sa stala jedným z lídrov na celosvetovom trhu v starostlivosti o vlasy a tiež s veľkým náskokom najpredávanejšou značkou v Európe v kategórii vyrovnávania vlasov. Viete, že každý štvrtý vyrovnávač vlasov predaný v Európe nesie značku BaByliss?

Značka BaByliss prináša na slovenský trh nielen úspešné produkty pre ženy, predovšetkým sušiče vlasov, žehličky na vlasy a kulmy, ale aj novú kolekciu výkonných strihačov vlasov a fúzov pre mužov. BaByliss MEN sa stáva svetovo uznávanou značkou v sortimente strihačov vlasov a extra presných zastrihávačov brady.

Kulma BaByliss Curlers Easy Waves je zástupcom širokého sortimentu určeného na vytváranie vĺn a kudrliniek, fény reprezentuje BaByliss Classical Hairdryers. Jedným z hybridov v sortimente je BaByliss Air Brushes Airstyle 300 – kulmofén na objemový styling a lokne. Zaujímať by vás mohla praktická multifunkčná desaťdielna súprava BaByliss Style Mix. Mužov iste zaujme BaByliss For Men zastrihávač vlasov a brady s titan wtech inovatívnou geometrickou čepeľou.

Užite si špičkové parametre a funkčné vlastnosti výrobkov BaByliss. Šetrne, s veľkou starostlivosťou, kvalitou a spoľahlivosťou sa postarajú o vaše vlasy a vy ľahko dosiahnete profesionálne výsledky. Pre krásne vlasy a váš skvelý pocit je tu BaByliss.  

Recenzie BaByliss PRO Straighteners Baby Sleek 2050E