BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 Ultra Culr 2071EPEžehlička na vlasy

BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 Ultra Culr 2071EPE žehlička na vlasy
BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 Ultra Culr 2071EPE žehlička na vlasy
(BAB2071EPE)
61,60

Kód: BBL1588 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 17. 8. 2020
Osobný odber
pondelok 17. 8. 2020

Popis produktu BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 Ultra Culr 2071EPE
Vlastnosti

Popis:
Žehlička na vlasy Babyliss Pro Straighteners Ep Technology 5.0 Ultra Culr 2071EP je prístroj s dokonalou technológiou určený pre úpravu všetkých typov vlasov. jednoducho a rýchlo pre vás vytvorí ideálny účes bez poškodenia vlasov. Žehlička sa rýchlo zahrieva a garantuje stabilitu teploty po celej dĺžke vlasov. Tento neobyčajne výkonný prístroj je maximálne šetrný k vlasom. Dosky prístroja sú vyrobené z novovyvinutého materiálu, ktorý bez ťahania narovnáva vlasy už po prvom skĺznutí.
Žehlička na vlasy Straighteners Ep Technology 5.0 Ultra Culr 2071EP obsahuje ohrievací segment so samočinnou reguláciou najnovšej technológie Advanced Heat Management, ktorý umožňuje presnú a stálu elektronickú kontrolu teploty. Táto technológia umožňuje okamžité zahriatie prístroja, dosiahnutie veľmi vysokej teploty a zaistenie teplotnej stability približne na pol stupňa. Doštičky vyrobené nanotechnólogiou Sol-Gel majú novú povrchovú úpravu obsahujúcu keramické titánové mikročiastky. Vďaka tejto technológii sú doštičky hladšie a zaručujú dokonalé kĺzanie po vlasoch bez nežiaduceho trenia, čo zvyšuje ochranu vlasov.
Straighteners Ep Technology 5.0 Ultra Culr 2071EP je špičkový prístroj pre domáce alebo profesionálne použitie. S týmto prístrojom jednoducho vytvoríte účes podľa vašich predstáv, bude podporovať vašu kreativitu a stane sa vaším každodenným pomocníkom pri úprave vlasov. Vyskúšajte nové vlastnosti žehličky na vlasy, buďte každý deň krásna!


Účinky:

 • žehlička na vlasy s dokonalou technológiou určená pre všetky typy vlasov
 • jednoducho a rýchlo vytvorí ideálny účes bez poškodenia vlasov
 • zaisťuje rýchle zahriatie a garantuje stabilitu teploty po celej dĺžke vlasov
 • tento neobyčajne výkonný prístroj je maximálne šetrný k vlasom
 • bez ťahania narovnáva vlasy už po prvom skĺznutí

Vlastnosti:

 • umožňuje presnú a stálu elektronickú kontrolu teploty
 • nano-titanová technológia predlžuje trvanlivosť dosiek až o 40 % a dodáva extrémnu odolnosť voči vysokej teplote, poškrabaniu a chemickým látkam
 • Sol-Gel technológia umožňuje jednoduchší sklz, je o 25 % hladší než keramika
 • Advanced Heat Management System™ - okamžité zahriatie platní, udržuje rovnomerný výkon
 • zaoblené dosky technológie Ceramic
 • pohyblivé dosky umožňujú lepší kontakt s vlasmi
 • špička prístroja zostáva studená pre jednoduchú  manipuláciu
 • izolačné konce a podstavec pre odloženie zaisťujú lepší komfort pri práci
 • otočný prívodný kábel dĺžky  2,7 m
 • svetelné kontrolky teplotných úrovní

Technické parametre:

 • napätie 230 V
 • 3 možné voľby nastavenia teploty: 170 – 200 – 230 °C
 • veľkosť platní: 2,5 x 9 cm

Použitie:
Zapojte žehličku na vlasy do siete a stlačte jedenkrát tlačidlo 0/1. Zvolená teplota je najnižšia: 170 °C. Pre voľbu vyššej teploty stlačte tlačítko opätovne. Pre jemné alebo farbené vlasy je vhodné voliť najnižšie teploty, pre tvrdé a nepoddajné vlasy naopak nejvyššie. Každá svetelná LED kontrolka bliká dovtedy, kým nie je dosiahnuta požadovaná teplota.

Vlastnosti

Typ napájania
sieťový

O značke BaByliss PRO

Značka BaByliss je stelesnením predstavy o profesionálnej vlasovej starostlivosti. Túžite po krásnych rovných vlasoch alebo ste posadnutí vlnami? Francúzsky špecialista na vlasy a jednotka na európskom trhu v oblasti narovnávania vlasov vám prináša neodolateľnú výzvu. Dôverujte profesionálnym výrobkom BaByliss a vlasy sa stanú skutočnou korunou vašej krásy.

Značka BaByliss vzniká v úžasnej pulzujúcej dobe 60. rokov. Na filmových plátnach kraľuje Brigitte Bardot, fanúšičky omdlievajú na koncertoch Beatles a Paríž je magickým miestom, ktoré drží prst na tepe doby a odohrávajú sa tu najzaujímavejšie okamihy svetovej módy. Neďaleko Eiffelovej veže na svojom nápade usilovne pracuje kaderník menom Leliévre a práve z jeho štúdia vyjde prvá elektrická kulma na vlasy. Úspech na seba nenechá dlho čakať a prevratný výrobok zaplavuje kaderníctva. Značka BaByliss je na svete a rozbieha svoju strmú krivku úspechu.

BaByliss sa od začiatku profiluje ako značka pre profesionálov, no s výhodou domáceho použitia. Zrazu nie je problém ani doma vytvárať skvelé účesy. Vďaka nesmiernemu úsiliu, spolupráci s najvýznamnejšími osobnosťami a neustálej chuti po inováciách sa značka BaByliss rýchlo zabývala v profesionálnych salónoch a moderných domácnostiach. Ako súčasť koncernu Conair sa stala jedným z lídrov na celosvetovom trhu v starostlivosti o vlasy a tiež s veľkým náskokom najpredávanejšou značkou v Európe v kategórii vyrovnávania vlasov. Viete, že každý štvrtý vyrovnávač vlasov predaný v Európe nesie značku BaByliss?

Značka BaByliss prináša na slovenský trh nielen úspešné produkty pre ženy, predovšetkým sušiče vlasov, žehličky na vlasy a kulmy, ale aj novú kolekciu výkonných strihačov vlasov a fúzov pre mužov. BaByliss MEN sa stáva svetovo uznávanou značkou v sortimente strihačov vlasov a extra presných zastrihávačov brady.

Kulma BaByliss Curlers Easy Waves je zástupcom širokého sortimentu určeného na vytváranie vĺn a kudrliniek, fény reprezentuje BaByliss Classical Hairdryers. Jedným z hybridov v sortimente je BaByliss Air Brushes Airstyle 300 – kulmofén na objemový styling a lokne. Zaujímať by vás mohla praktická multifunkčná desaťdielna súprava BaByliss Style Mix. Mužov iste zaujme BaByliss For Men zastrihávač vlasov a brady s titan wtech inovatívnou geometrickou čepeľou.

Užite si špičkové parametre a funkčné vlastnosti výrobkov BaByliss. Šetrne, s veľkou starostlivosťou, kvalitou a spoľahlivosťou sa postarajú o vaše vlasy a vy ľahko dosiahnete profesionálne výsledky. Pre krásne vlasy a váš skvelý pocit je tu BaByliss.  

Recenzie BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 Ultra Culr 2071EPE