BaByliss Le Pro Compact 6730Efén na vlasy

BaByliss Le Pro Compact 6730E fén na vlasy
BaByliss Le Pro Compact 6730E fén na vlasy
fén na vlasy
62,79

Kód: BBS02318 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra streda 23. 9. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis produktu BaByliss Le Pro Compact 6730E
Vlastnosti

Sušič vlasov BaByliss Le Pro Compact vám zaistí rýchle a efektívne presušenie vašich vlasov a pomôže k získaniu väčšieho objemu účesu.

Vlastnosti:

  • funkcia ionizácie
  • možnosť regulovania teploty
  • možnosť regulovania rýchlosti
  • funkcia chladného vzduchu na fixáciu účesu
  • súčasťou balenia difúzor

Použitie:
Postupujte podľa priloženého návodu na použitie.

Návod na použitie nájdete TU

Vlastnosti

Typ napájania
sieťový

O značke BaByliss

Značka BaByliss, ktorá je stelesnením predstavy o profesionálnej vlasovej starostlivosti. Vznikla v úžasnej pulzujúcej dobe 60. rokov minulého storočia. Na filmových plátnach kraľovala Brigitte Bardot, fanúšičky omdlievali na koncertoch Beatles a Paríž bola miestom, kde sa odohrávali najzaujímavejšie okamihy svetovej módy.

Neďaleko Eiffelovej veže na svojom nápade usilovne pracoval kaderník René Leliévre a práve v jeho štúdiu vznikla prvá elektrická kulma na vlasy. Úspech na seba nenechal dlho čakať a prevratný prístroj sa stal hitom a zrodila sa tak značka Babyliss.

V priebehu rokov sa BaByliss stal jedným z lídrov na celosvetovom trhu v starostlivosti o vlasy a tiež najpredávanejšou značkou na európskom trhu v kategórii narovnávania vlasov. Prístroje Babyliss pre krásu a starostlivosť si dnes užívajú domácnosti aj kadernícke salóny vo viac než 60 krajinách sveta.

Recenzie BaByliss Le Pro Compact 6730E