BaByliss Professional Hairdryers Le Pro Intense 2400W

veľmi výkonný ionizujúci fén na vlasy

BaByliss Professional Hairdryers Le Pro Intense 2400W veľmi výkonný ionizujúci fén na vlasy
(6616E)

Kód: BBS1509 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

BaByliss Professional Hairdryers Le Pro Intense 2400W
(6616E)

Stráženie dostupnosti tovaru

Popis kozmetiky BaByliss Professional Hairdryers Le Pro Intense 2400W

Sušič vlasov BaByliss Professional Hairdryers Le Pro Intense 2400W vám zaistí rýchle a efektívne presušenie vašich vlasov a pomôže k získaniu väčšieho objemu účesu.

Vlastnosti:

  • šetrne vysuší vlasy
  • funkcia ionizácie
  • funkcia chladného vzduchu na fixáciu účesu

Použitie:
Postupujte podľa priloženého návodu na použitie.

Vlastnosti

Typ napájania
sieťový

O značke BaByliss

Značka BaByliss, ktorá je stelesnením predstavy o profesionálnej vlasovej starostlivosti. Vznikla v úžasnej pulzujúcej dobe 60. rokov minulého storočia. Na filmových plátnach kraľovala Brigitte Bardot, fanúšičky omdlievali na koncertoch Beatles a Paríž bola miestom, kde sa odohrávali najzaujímavejšie okamihy svetovej módy.

Neďaleko Eiffelovej veže na svojom nápade usilovne pracoval kaderník René Leliévre a práve v jeho štúdiu vznikla prvá elektrická kulma na vlasy. Úspech na seba nenechal dlho čakať a prevratný prístroj sa stal hitom a zrodila sa tak značka Babyliss.

V priebehu rokov sa BaByliss stal jedným z lídrov na celosvetovom trhu v starostlivosti o vlasy a tiež najpredávanejšou značkou na európskom trhu v kategórii narovnávania vlasov. Prístroje Babyliss pre krásu a starostlivosť si dnes užívajú domácnosti aj kadernícke salóny vo viac než 60 krajinách sveta.