Bath & Body Works Golden Magnolia Sun

sprchový gél pre ženy 295 ml

Bath & Body Works Golden Magnolia Sun sprchový gél pre ženy 295 ml
Bath & Body Works Golden Magnolia Sun sprchový gél pre ženy 295 ml
sprchový gél pre ženy 295 ml

Kód: BBO0334 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Bath & Body Works Golden Magnolia Sun
sprchový gél pre ženy 295 ml

Popis parfému Bath & Body Works Golden Magnolia Sun

Sprchovací gél Bath & Body Works Golden Magnolia Sun dokonale doplní vôňu z rovnakého radu. Dodáva sviežosť a zanecháva pokožku hebkú a plnú vône, ktorá stimuluje zmysly a zvyšuje sebavedomie. Z každého umývania tak urobí úžasný zážitok.

O značke Bath & Body Works

Bath & Body Works – to je láska na prvé privoňanie. Jedna z najväčších amerických kozmetických značiek sa špecializuje na telovú kozmetiku a bytové doplnky tých najúžasnejších vôní. Vždy vyhľadáva najzaujímavejšie trendy a neodolateľné vonné kombinácie, ktoré spríjemnia každý váš deň.

Filozofiou Bath & Body Works je vylepšovať celkovú pohodu ľudí pomocou jednoduchých príjemných rituálov každodennej osobnej starostlivosti. Na tento účel značka vytvorila širokú škálu kozmetických prípravkov s originálnymi vôňami. Telová kozmetika Bath & Body Works je navyše navrhovaná v spolupráci s renomovanými parfumérskymi majstrami.

Veľmi obľúbené sú aj sviečky Bath & Body Works, ktoré v každej domácnosti vykúzlia jedinečnú a komfortnú atmosféru. Moderný a hravý dizajn sviečok navyše skvelo doplní každý interiér.

Prevoňajte si aj vy svoj deň voňavými produktmi značky Bath & Body Works.

Recenzie Bath & Body Works Golden Magnolia Sun

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!