Bath & Body Works Sonama Weekend Escape

telový krém pre ženy 226 g

Bath & Body Works Sonama Weekend Escape telový krém pre ženy 226 g
Bath & Body Works Sonama Weekend Escape telový krém pre ženy 226 g
telový krém pre ženy 226 g

Kód: BBO0469 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Bath & Body Works Sonama Weekend Escape
telový krém pre ženy 226 g

Popis parfému Bath & Body Works Sonama Weekend Escape

Parfumovaný telový krém Bath & Body Works Sonama Weekend Escape sa stane neoddeliteľnou súčasťou vašej každodennej starostlivosti o pokožku. Dokonale hydratuje, vyživuje a prepožičiava neodolateľnú vôňu parfému z rovnakého radu.

O značke Bath & Body Works

Bath & Body Works – to je láska na prvé privoňanie. Jedna z najväčších amerických kozmetických značiek sa špecializuje na telovú kozmetiku a bytové doplnky tých najúžasnejších vôní. Vždy vyhľadáva najzaujímavejšie trendy a neodolateľné vonné kombinácie, ktoré spríjemnia každý váš deň.

Filozofiou Bath & Body Works je vylepšovať celkovú pohodu ľudí pomocou jednoduchých príjemných rituálov každodennej osobnej starostlivosti. Na tento účel značka vytvorila širokú škálu kozmetických prípravkov s originálnymi vôňami. Telová kozmetika Bath & Body Works je navyše navrhovaná v spolupráci s renomovanými parfumérskymi majstrami.

Veľmi obľúbené sú aj sviečky Bath & Body Works, ktoré v každej domácnosti vykúzlia jedinečnú a komfortnú atmosféru. Moderný a hravý dizajn sviečok navyše skvelo doplní každý interiér.

Prevoňajte si aj vy svoj deň voňavými produktmi značky Bath & Body Works.

Recenzie Bath & Body Works Sonama Weekend Escape

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!