Prejsť na hlavný obsah

Clean girl look

Je tu nový virálny TikTok trend! Vykúzlite ho pomocou úžasných produktov Smashbox. Predstavujeme vzhľad clean girl. Svieža a rozžiarená pleť, troška ružovej lícenky na líčkach a lesklé pery. Minimalistický čistý vzhľad je dokonalý pre každú romantickú dušu.

1. krok Tvár

Pri clean girl líčení ide v prvom rade o pleť, ktorá je ako rozžiarená zvnútra. Čisté líčenie preto odštartujte jedným z našich primerov Photo Finish. Ak túžite po dokonale vyhladenej pleti, ktorá je zároveň chránená, tento primer je to pravé. Vytvára totiž priedušnú, hodvábnu bariéru a postará sa o perfektný podklad pod líčenie. Pleť vyhladí a súčasne posilní proti poškodeniu vonkajšími agresormi ako je znečistenie a modré svetlo. Na čistú pleť naneste malé množstvo produktu a rozotrite. Zdokonaľte si pleť pomocou Halo TM, univerzálneho tónovaného hydratačného krému s primerom a ochranným faktorom 25, ktorý poskytuje ľahké a prirodzene vyzerajúce krytie a hydratuje pleť až 24 hodín. Tento tónovaný hydratačný krém si obľúbi každá clean girl, ktorá túži po sviežej a žiarivej pleti. Obsahuje totiž 81 % ošetrujúcich zložiek, ktoré sa o pleť dokonale postarajú. Dobre pretrepte, vklepkajte prstami do pokožky a dôkladne rozotrite. Zdôraznite rysy tváre multifunkčnou paletkou Cali Contour Palette. Ukrýva rozjasňovač, bronzér a lícenku, ktoré tvári dodajú hĺbku aj žiaru. O ružové líca sa postará kvapka tónovacieho krému Smashbox Halo Cream Color Tint.

2. krok Oči

Oči nechávame minimalistické a jednofarebné. O korekciu oblasti pod očami sa postará rozjasňujúci korektor Smashbox x Becca Under Eye Brightening Corrector. Ide o farebný korektor s plným krytím, ktorý využíva svetlo na dokonalé rozjasnenie tmavých kruhov pod očami.  Prstom naneste tiene Smashbox Always On Cream Shadow Rose na očné viečka. Tieto vegánske krémové očné tiene netestované na zvieratách sú obohatené o primer a skvele sa roztierajú. Zaručia tak sýtu farbu bez zbytočnej námahy s prirodzeným matným finišom. Nakoniec pridajte pekných pár vrstiev dlhotrvajúcej maskary Superfan, ktorá vám predĺži mihalnice bez zaťaženia alebo zlepenia a navyše vydrží celých 12 hodín.

3. krok Pery

Čerešničkou na torte tohto líčenia sú perfektne šťavnaté pery. Najprv naneste Smashbox Halo Cream Color Tint a prstom farbu rozotrite a zjemnite. Pery potom dotiahnite do dokonalosti kvapkou lesku Smashbox Gloss Angeles Extra Shine.