Prejsť na hlavný obsah

Festival look – Objav svieži look v pastelovozelených tónoch

Chceš zaujať na letných festivaloch? So sýtymi odtieňmi v žiarivých farbách bude tvoj look dokonalý. Ľahký make-up a nude pery ti zvýraznia pohľad, a tak sa staneš neprehliadnuteľnou.

Tvár

H2O Hydrate Primer vytvorí na pleti ideálny základ pre zapracovanie make-upu. Po báze použi IRL Filter Longwear Foundation, ktorý skvele zmatňuje a poskytuje stredné až plné krytie. Navyše je obohatený o niacínamid a má až 16-hodinovú výdrž. Na záver nanes púder Super Matte Pressed, ktorým ľahko zafixuješ make-up a zmatníš pleť.

Oči

Na viečka nanes zelené odtiene z paletky Animal Magic, s ktorými vytvoríš dokonalé letné líčenie. Potom použi Water Activated Liner’s a štetčekom nakresli linku od vnútorného kútika cez viečko smerom k vonkajšiemu kútiku nad obočie až späť k vnútornému kútiku. Očnou linkou Slick Flick vytvor efekt vlniek. Na záver použi maskaru.

Pery

K výraznému líčeniu očí sa skvele hodia nude pery. Najprv pery obkresli kontúrovacou ceruzkou Super Fill v odtieni Sugar. Následne nanes matný rúž v odtieni Piece of Cake, ktorý nelepí a nevysušuje pery.