Prejsť na hlavný obsah

Recenzie: Vyskúšali sme 7 hriešnych erotických hračiek pre páry. Čo nás nadchlo?

20. 1. 2023Jana Potužníková
Čítanie na 7 minút
Keď už vám dochádza fantázia a neviete, čo by ste si spoločne nadelili za rozkoš, potrebujete niekoho, kto vám predstaví niečo nové a do bodky popíše, v čom vás to bude baviť. A to aj v prípade, že už erotických pomôcok máte pár krabíc. Na oba prípady sme mysleli a otestovali sme sedem erotických pomôcok pre páry. A potom sa už len bavte!

Fun Factory Limba Flex M   

Martin (36 rokov)

Dildo Fun Factory Limba Flex M vyzerá nenápadne, ale dokáže niečo výnimočné: má tvarovateľnú špičku. Čo je skvelé hneď z dvoch dôvodov. Tým, že ho ohýbate podľa potreby, ho partnerka cíti vo vnútri, akoby bolo oveľa mohutnejšie. A cvikom ľahko dôjdete k tomu, že ho natvarujete presne tak, aby našlo jej bod G.

Navzdory totálne asexuálnej farbe (tú fakt nechápem) má hebký povrch, môžete s ním do vane, sprchy, kamkoľvek. A až vás prestane baviť hrať sa s ním vaginálne, je práve toto dildo – samozrejme za prísnych hygienických podmienok – super pre začiatočnícke skúsenosti s análnym sexom. Jeho špička umožňuje fakt jednoduché prenikanie. 

Keďže je tenké, nemusíte premýšľať, „či to bude bolieť“. Navyše presne tak, ako je tvarovateľná špička dilda na hľadanie ženského bodu G, je úplne rovnako geniálna na hľadanie nášho „bodu G“, teda prostaty. O túto hračku sa tak môžete smelo deliť aj mať každý svoju a obaja si na nej niečo nájdete. Človek vlastne veľa nečakal, ale prekvapila! 

Fun Factory Duke Prostate 

Iva (40 rokov)

Táto recenzia stála trochu prehovárania. Môj muž sa nikdy na také hry netváril nadšene, ale recenzia ho donútila spolupracovať. A myslím, že to pre neho bolo príjemné prekvapenie. Ale postupne! 

Ak je stimulátor prostaty Fun Factory Duke Prostate správne umiestnený, prvá časť mieri na kostrč, telo vibrátora dráždi prostatu a „rukoväť“ mieri k miešku. Kvalita nám prišla v pohode, materiál hladký, vibrácie veľmi príjemné, obvod nie je prehnaný. Po našej skúsenosti by sme „vojvodu“ neodporučili pre análneho začiatočníka. Neortodoxný tvar je zložitejší na zavádzanie, jednoduchšie je začať s klasickým análnym kolíkom, pokojne aj vibračným.

Satisfyer Partner Plus Remote 

Iva (40 rokov)

Máte niekedy pocit, že vám v sexuálnom živote niečo chýba? Áno? Môžete skúsiť vibrátor pre páry Satisfyer Partner Plus Remote. Veľmi príjemný materiál, ľahké zavedenie, prísľub znásobenej rozkoše, keď bude partner vo vnútri vás, a k tomu diaľkové ovládanie, čo viac si priať! Ale vonkajšia časť párového vibrátora je na mňa príliš dlhá, takže vibruje kúsok nad klitorisom. Dá sa posunúť trochu nižšie, ale potom vyjde vnútorná časť... ktorá sama osebe pracuje naozaj skvele! 

Tlačidlo na vypnutie je presne v miestach, kde sa k vám snaží dostať partner, a môže sa stať, že vibrátor omylom vypne. Celkovo na spoločné použitie je vibrátor relatívne tvrdý a pre partnera celý proces veľmi príjemný nebol. Ale ak by bola vonkajšia časť trošíčku kratšia, na sólo hry je to ideálny pomocník!

Erotické pomôcky pre páry

WE-VIBE Jive 

Eva (33 rokov)

Vibračné vajíčko WE-VIBE Jive je anatomicky príjemné, ľahko sa zavádza, ovláda a ponúka veľa režimov a vibrácií od úplne ľahučkých po pulzovacie. Všetko ovládate jediným tlačidlom, ktoré vychádza približne pri klitorise. Super vynález je aplikácia, ktorú si môžete stiahnuť a trebárs vonku, v kine, na sushi, u rodičov sa na diaľku postarať o totálne iskrenie medzi vami. Nebojte sa, vibrácie nepočuť!

Nakoniec má používanie WE-VIBE Jive niekoľko „ale“. Najprv musíte nabíjať a inštalovať aplikáciu, teda nie je to pre nikoho, kto je hŕ. A potom, keď prežívate naozaj intenzívne orgazmy, je fakt ľahké „vajíčko“ počas nich vytlačiť. Takže ak si ho vezmete niekam von, nikdy bez nohavičiek!

Ôsmy hriech sveta: Flagranti Massage Candle Sea Salt

Vezmite sviečku, zapáľte ju, nechajte roztopiť a potom jej tekutý obsah použite ako masážny olej! Super sexy vôňa podporená obsahom feromónov, ktoré sa navyše príjemne aktivujú teplom. Na vzájomnú erotickú masáž ako stvorené! A keby vám aj to bolo málo, kuknite možno ešte nejaké afrodiziaká. Alebo erotické putá?

HUEMAN Saturn Vibrating Cock/Ball Ring 

Iva (40 rokov)

Pevný vibračný krúžok na penis HUEMAN Saturn Vibrating Cock/Ball Ring, ktorý sa dá pretiahnuť aj cez semenníky, teda ak nemáte vyvinutejšieho partnera. Ale s krúžkom je zábava, aj keď len „sedí“ pri koreni penisu. Krúžok je dosť pevný, aby ste si užili dostatok zábavy, ale dosť pružný na to, aby sa v prípade núdze dal dať dole bez zranení. 

Čerešničkou na torte sú rôzne režimy vibrácií, ktoré potešia partnera aj partnerku. Je ich tu spolu desať! Tlačidlo na zapnutie/vypnutie sa pravdupovediac horšie hľadá, ale po zapnutí tlmene svieti. Takže to zvládnete!

Lelo Lyla 2 

Jana (42)

Vibračné vajíčko Lelo Lyla 2 skvele padne do ruky, skvele sa zavádza… Ak ležíte, vibrácie vnímate skôr tým, ako sa nesú po chrbtici, a rozdiely medzi jednotlivými režimami nie je úplne ľahké detegovať. A vy nechcete lúštiť, čo sa má vo vnútri vlastne diať. 

Takže sa pekne zdvihnite a chvíľku choďte. S vajíčkom vo vnútri. Alebo seďte. A nechajte partnera alebo partnerku, nech sa hrá. Na diaľkovom ovládaní cíti tie isté vibrácie ako vy vo vnútri, takže dobre vie, čo vám spôsobujú. Toto už je hra s iskrivým nábojom!

Každopádne aj tak najistejšia cesta k orgazmu vedie u Lelo Lyla 2 cez okamih, keď si vibrujúce vajíčko priložíte na klitoris, akokoľvek na to úplne stvorené nebolo. Fungovať môže aj „len tak“, miesto venušiných guľôčok, ako pomôcka na spevnenie panvového dna. Super je, že prístroj príde rovno nabitý, takže žiadna odkladaná rozkoš! 

Skúste tieto erotické hračky

WE-VIBE Tango Pleasure Mate Collection Set 

Jana (42)

11 bodov z 10! Keby tieto recenzie mali mať víťaza, tak sa na neho práve dívate – erotická sada WE-VIBE Tango Pleasure Mate Collection Set. Vydržte 90 minút prvého nabíjania bielej patróny a potom sa bavte. Keď dáte patrónu do ružového dilda, máte skvelý vaginálny vibrátor a jeho plochou špičkou môžete striedavo dráždiť aj klitoris. Pokojne ho dajte do rúk partnerovi, nech ľubovoľne mení jednotlivé režimy, a úplne sa tomu poddajte!

Najviac stojí za to režim „laškovanie“. Vibrácie cítite, dosť. Až tak, že partnerovi bude asi tŕpnuť ruka, ale však on to vydrží a môže sa baviť tým, ako ľahkým stlačením tlačidla na patróne ľubovoľne mení režimy! A keď na to príde, môže ružové dildo zostať vo vnútri (nezvykne vykĺznuť), patróna sama putovať von a fungovať po celom tele ako príjemne vibrujúce dráždidlo. 

Môžete sa aj podeliť. Čierne dildo je tu na análny sex – potom už len záleží na tom, kto z vás ho má rád (alebo radšej) a či ho použijete bez vibrácií alebo s nimi. Bude vám fakt dobre. Dlho. A intenzívne!

Máte svojho favorita z najlepších erotických pomôcok pre páry? Ak áno, môžete si doma urobiť malú súkromnú recenziu ako my!

Prečítajte si viac