Prejsť na hlavný obsah

Akú riasenku si vybrať?

7. 6. 2012

Notino

Čítanie na 3 minúty

Vybrať správnu riasenku nie je tak jednoduché, ako by sa mohlo zdať. V dnešnej dobe existuje nespočetné množstvo druhov riaseniek a vybrať preto takú, ktorá bude podľa vašich predstáv, môže byť tvrdým orieškom. Poďme sa teda pozrieť, aké riasenky vám náš e-shop ponúka a zistíte, ktorá bude pre vás tá pravá.

Väčší objem aj dĺžka

Medzi najžiadanejšie typy riaseniek patria pochopiteľne tie, ktoré vaše riasy spravia hustejšími a výrazne ich predĺžia. Vyskúšať môžete riasenku Max Factor 2000 Calorie, ktorá je určená práve pre tieto účely. Objem rias zväčší až o 300% a riasy zároveň viditeľne predĺži. Netreba dodávať, že práve vďaka týmto vlastnostiam sa riasenka Max Factor 2000 Calorie teší veľkej obľube po celom svete.

Ďalšia z radov kvalitných riaseniek je L'Oréal Paris Mascara Double Extension, ktorá je špeciálne vyvinutá pre výrazné predĺženie rias až o 80%. Veľkou výhodou tejto riasenky je predovšetkým jej ľahké odstraňovanie, pri ktorom stačí použiť len vlažnú vodu. Ženy, ktoré nosia kontaktné šošovky, určite ocenia, že riasenka L'Oréal Paris Mascara Double Extension je vhodná aj pre citlivé oči.
Pre mimoriadne citlivé oči odporúčame riasenku Bourjois Mascara Volume Glamour Ultra-Care, ktorá svojim špeciálnym zložením (obsahujúcim oleje z bavlny a mandlí) oči nedráždi a riasy naopak zvláčňuje. Táto riasenka zároveň viditeľne zväčší objem vašich rias.

Vodeodolné riasenky
V období leta sa oplatí zaobstarať si vodeodolnú riasenku, ktorá vám zaručí, že po kontakte s vodou nebudú vaše oči nepekne rozmazané. Vyberať môžete riasenky, ktoré sú vodeodolné a zároveň dodajú vašim riasam objem. Príkladom je riasenka Max Factor Aqua Lash WP Mascara Black. Jedná sa o vysoko vodeodolnú riasenku so špeciálnou kefkou, ktorá riasy nezlepí a dodá im požadovaný objem.
Medzi ďalšie obľúbené vodeodolné maskary patrí L'Oréal Paris Volume Million Lashes. Táto riasenka opäť zväčší ako objem, tak aj dĺžku vašich rias a navyše vďaka svojej špeciálnej kefke zabráni tomu, aby sa na riasach vytvárali nežiaduce hrudky.

Lancome L'Extreme Waterproof je ďalšia z radu vysoko vodeodolných riaseniek, ktorá zaručí, že vaše riasy budú dokonalé za každej situácie. Riasy výrazne predĺži až o 60% a zabráni ich zlepovaniu. Riasenka je vhodná aj pre ženy s kontaktnými šošovkami.

Tieto a mnohé ďalšie riasenky vám ponúka náš e-shop parfums.sk. Vyskúšajte niektorú z nich a urobte váš pohľad neodolateľne zvodným.