Prejsť na hlavný obsah

Túžite po hladkých, lesklých a zdravých vlasoch? Vyskúšajte sérum L’Oréal Professionnel Steampod

11. 9. 2023

Iva Davies

Čítanie na 2 minúty

Tešíte sa zo svojich vlasov, keď práve odchádzate od kaderníka? Vlasy, ktoré sú také hladké, jemné a lesklé a vy sa ich nemôžete prestať dotýkať? Môžete si ich užiť aj doma! Uhladzujúce a termoochranné sérum L'Oréal Professionnel Steampod vám v tom pomôže.

Čo uhladzujúce sérum L’Oréal Professionnel Steampod dokáže:

  1. Dokonale uhladzuje vlasy: ak bojujete s krepatými alebo elektrizujúcimi vlasmi, sérum L'Oréal Professionnel Steampod bude vaším najlepším priateľom. Skrotí aj tie najdivokejšie kučery tak, aby boli poddajné a dalo sa s nimi dobre pracovať.
  2. Dlhotrvajúce účinky: vlasy ošetrené týmto uhladzujúcim sérom vydržia až 72 hodín bez krepatenia. Zostanú jemné a vyživené, aj keď ich umyjete šampónom. Niekoľkokrát.
  3. Ochrana pred teplom: vlny, kučery alebo vlasy rovné ako klince? Uhladzujúce sérum L'Oréal Professionnel Steampod chráni vlasy až do teploty 230 °C. A môžete ho použiť s kulmou, so žehličkou alebo vyskúšať rovno parnú žehličku na vlasy L’Oréal Professionnel Steampod 4.0.
  4. Nezaťažuje vlasy: nikto nechce ťažké vlasy, ktoré sa po použití ochranného prípravku rýchlo mastia. V tomto prípade sa nemusíte obávať. Po nanesení séra budú vaše vlasy vyživené a jemné, ale zároveň ľahké.
  5. Chráni vlasy pred vlhkosťou: sérum poskytuje skvelú ochranu pred extrémnou (až 80 %) vlhkosťou vzduchu. Takže už žiadne krepatenie v trópoch alebo počas sychravých jesenných dní.

S uhladzujúcim sérom môžete kombinovať

Ako používať uhladzujúce sérum L'Oréal Professionnel Steampod?

  1. Umyte a vysušte si vlasy uterákom.
  2. Rozdeľte ich na niekoľko častí, aby sa sérum dostalo všade.
  3. Na celé vlasy postačí maximálne jedno stlačenie pumpičky. Sérum je naozaj koncentrované a tekuté. Vmasírujte ho do vlasov dlaňami a po nanesení si vlasy ešte pokojne rozčešte. A sérum neoplachujte!
  4. Dôkladne vyfúkajte fénom.
  5. Vlasy si podľa potreby upravte kulmou alebo žehličkou na vlasy.

Vyskúšajte aj tieto žehličky na vlasy

Vyskúšate nové uhladzujúce a termoochranné sérum L’Oréal Professionnel Steampod aj vy? Určite neurobíte chybu!