Prejsť na hlavný obsah

Inboxing: Týmito darčekmi svoju milovanú na Valentína dostanete!

7. 2. 2024

Iva Davies

Čítanie na 3 minúty

Či už Valentína oslavujete, alebo nie, my v redakcii hovoríme: „Každá zámienka na nákup darčekov pre seba alebo svojich blízkych stojí za to!“ Vybrali sme také, ktoré by urobili na Valentína radosť (nielen) nám.

A či už túto inšpiráciu využijete pre seba, pre svoju partnerku, alebo pre kamošku, sme stopercentne presvedčení, že nadšenie z hocijakého darčeka z nášho výberu bude neskonalé. Čím (si) teda môžete urobiť radosť?

1.Venušine guľôčky

erotickými pomôckami neurobíte nikdy chybu (ak ideálne poznáte dopredu potreby a „chute“ partnerky). Presne to platí o Venušiných guľôčkach Lelo Hula Beads. Okrem toho, že posilňujú panvové dno, tiež vibrujú a rotujú a ich tvar pomáha masírovať bod G. Môžete ich ovládať diaľkovým ovládaním. A keď ho zveríte partnerovi alebo partnerke, o úžasný zážitok je postarané.

2.Stimulačný gél

Stimulačný gél High on Love Stimulating O gel je navrhnutý špeciálne pre ženy. Zvyšuje chuť na sex, prekrvuje intímne partie a zaručí vám pekne intenzívne orgazmy. Takže sa ho nebojte použiť počas predohry – a potom sa len nechajte unášať na vlnách nekonečnej rozkoše.

3.Luxusný parfém

Aj keď sa to nezdá, darček v podobe parfému je veľmi intímna a osobná vec, pretože vybrať vôňu, ktorú si vaša partnerka zamiluje, nie je nič ľahké. No ten pocit, keď sa to podarí... Skúste napríklad parfém Lancôme La Vie Est Belle. Ovocno-kvetinová vôňa nadchne každú romantickú dušu.

Na Valentína urobí radosť každej žene

4.Olej na vlasy

Valentín je dobré okrem partnerskej lásky spojiť aj s láskou k sebe. A ideálnym spôsobom sebalásky môže byť napríklad rituál s pomocou vlasového oleja. Dodáva vlasom výživu, lesk a hebkosť a napríklad Aveda Nutriplenish™ Multi-Use Hair Oil navyše nádherne vonia.

5.Masážna sviečka

Klasická vonná sviečka vie navodiť romantickú atmosféru, ale skúšali ste už erotickú masážnu sviečku? Vďaka nej vytvoríte zmyselné a intímne prostredie. Sviečka Flagranti Massage Candle Sandal Wood vonia po santalovom dreve a obsahuje feromóny, ktoré prebúdzajú erotickú príťažlivosť. 

6.Kozmetická taštička

Či už robíte radosť sebe, alebo sa rozhodnete naše tipy venovať ako valentínske potešenie niekomu ďalšiemu, skvele sa vám hodí kozmetická taštička Notino Pastel Collection Make-up case

 

A čo vy? Oslavujete Valentína? Aj keď nie, tak tentoraz určite urobte radosť aspoň sebe. A nezabudnite si pozrieť naše video!