Najlepšie vianočné darčeky pre ženy

25. novembra 2021Notino
Som predsa tiež žena. Toto si vždy opakujem, keď sa mi už kráti čas a musím vyberať darčeky pre maminku, kamarátky alebo babičku. Malo by byť predsa také jednoduché nájsť pre každú z nich niečo, čo by som možno chcela vyskúšať aj sama!

Radšej sa však zbavím zbytočného sviatočného stresu hneď. Začala som si robiť zoznamy prianí pre všetkých, ktorých chcem na Vianoce niečím potešiť. A verte mi, vyplatí sa to! Aby som uľahčila hľadanie aj vám, rada sa podelím o svoje tipy na vianočné darčeky pre ženy.

Darčekové sady pre ženy 

Niekto by povedal, že darčekové sady sú stávkou na istotu. Ale teraz je ich už toľko a všetky sú také krásne, že aj výber tej pravej súpravy je často veľká výzva. Po troške pátrania som ale našla, čo som potrebovala. 

K luxusným darčekom pre ženy určite patrí darčeková sada s parfémom a telovým mliekom Chloé Chloé. Ak nejaká žena vo vašom okolí tiež miluje túto ikonickú kvetinovú vôňu, choďte do toho. Obdivujem už len ten nádherný darčekový box, ktorý mi uľahčí prácu pri balení. 

Ak by som mala odporučiť darčekový balíček pre ženu, ktorá ocení naozaj kvalitnú starostlivosť o pokožku, bude to sada Lancôme Génifique! Nájdete v nej pleťové sérum, očné sérum a denný omladzujúci krém, ktoré vďaka obsahu probiotík a prebiotík redukujú známky starnutia pleti. Sada je tak ideálna pre každú ženu, ktorej by som chcela pomôcť v boji s vráskami… A možno pod stromčekom vykukne na moju mamku alebo babičku! 

Super tip na darček pre ženu milujúcu starostlivosť o pleť mám ale aj pre tých z vás, ktorí hľadajú v trošku nižšej cenovej kategórii. V sade KORIKA SuperFruits na vás čaká hneď 7 pleťových masiek na každý deň. Každá z masiek má iný účinok, ale všetky sa o pleť postarajú kráľovsky. 

A posledným darčekovým balíčkom pre ženy, ktorý si nemôžem nechať pre seba, je Clinique Essentials Set. Neschováva sa v ňom totiž len hydratačný krém a očný krém pre všetky typy pleti, ale aj mini verzia maskary. A povedzte mi, ktorej žene by neurobil radosť kvalitný kúsok do make-up zbierky! Táto menšia verzia je navyše ideálna na cesty alebo do malej beauty taštičky, takže s vami môže naozaj kamkoľvek. 

produkty

TIP: Nie ste si istí, aký typ pleti má žena, pre ktorú zrovna vyberáte darček? Nevadí! Aj pre také prípady som našla inšpiráciu na vianočné darčeky pre ženy – masážnu pomôcku na tvár z Notino Spa Collection. Pravidelná masáž tváre má veľa výhod, napríklad spevnenie pleti a redukcia vrások. Navyše nemôžete šliapnuť vedľa čo sa týka typu pleti alebo obľúbených prípravkov. Masážnu pomôcku skombinujete s čímkoľvek! 

Praktické darčeky pre ženy na Vianoce

A čo kúpiť niekomu, kto má dosť kozmetických zásob až do budúcich Vianoc? Presne nad tým som premýšľala, keď som narazila na túto krásnu, praktickú šperkovnicu z Notino Classy Collection. Myslím, že je to naozaj štýlový darček pre ženu na Vianoce a hodí sa pre každú vekovú kategóriu. V tejto kolekcii navyše nájdete šperkovnice rôznych veľkostí a farieb! 

TIP NA ZÁVER: Bojíte sa riskovať a nechcete kupovať niečo, čo by nemuselo mať úspech? Tak stavte na istotu v podobe darčekových poukazov pre ženy. Je to také elegantné riešenie, ktoré ale vždy vykúzli úsmev na tvári. Verte mi! 

Prečítajte si viac